Полтавці візьмуть участь у гей-параді

Полтавці долучаться до так званого Маршу рівності, який пройде у столиці України 18 червня.

“Днями мені закидали, що Марш рівності — це те саме, що й гей-парад, що це не на часі, що „та хто їх дискримінує“, „хай роблять, що хочуть, аби ніхто не бачив“, „їхні права ніхто не порушує“, „у нас і так рівні права, чому вони вимагають собі особливих“. Тому я завжди наводжу приклади про те, що одностатеві пари не тільки не можуть узаконити свої стосунки, а й не можуть вільно розпоряджатися спільним майном, приймати рішення щодо здоров’я, навіть бути присутнім в реанімації в останню хвилину життя”, — розповів полтавський учасник акції Віталій.

Він особисто знає багатьох земляків, які долучаться до Маршу рівності, проте впевнений, що їх буде набагато більше.

Зараз вони боїться заявляти про свою позицію відкрито. За словами Віталія, це не лише представники ЛГБТ-спільноти, а й просто толерантні люди, які виступають проти будь-яких форм дискримінації.

“Марш рівності — це не про секс. Це про ті звичні права і свободи, до яких ми звикли як до буденності, і які недоступні понад 100 тисячам сімей в Україні та ще більшій кількості одиноких людей”, — додав Віталій.

Марш рівності — хода, що проводиться у Києві наприкінці травня або на початку червня у межах міжнародного форуму на підтримку прав ЛГБТ-спільноти України “КиївПрайд”.

495 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов