• Головна
  • На Полтавщині облаштовують зручні під’їзні шляхи до туристичних об’єктів
10:25, 14 червня 2017 р.

На Полтавщині облаштовують зручні під’їзні шляхи до туристичних об’єктів

На Полтавщині облаштовують зручні під’їзні шляхи до туристичних об’єктів

Враховуючи туристичну привабливість Полтавської області, дорожники створюють зручні під’їзні шляхи до об’єктів культурної спадщини та встановлюють відповідні дорожні знаки.

Керівництво Служби автодоріг провели нараду з директором ДП «Полтавський облавтодор», начальниками райавтодорів, керівниками районів та директором ТОВ «Сигнал», яке займається виготовленням і встановленням дорожніх знаків. Обговорили розвиток туристичної привабливості.

Особливу увагу звернули на об’єкти, пов’язані з життям та діяльністю М.В.Гоголя.

- Начальники районних автодорів доповіли про стан мережі доріг районів та проблеми, які необхідно вирішити для забезпечення комфортних умов руху відвідувачам «гоголівських місць». Влітку на території Полтавської області пройде не один фестиваль та ярмарок, які відвідають сотні туристів. Нам треба забезпечити максимально комфортні умови, аби відвідувачі знайшли та доїхали на конкретний об’єкт, - підкреслив начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Особливу увагу звернули на об’єкти, розташовані в Диканському, Миргородському, Решетилівському, Шишацькому районах.

Подібні ініціативи впроваджуються в більшості областей України, оскільки  дороги до туристичних місць мають бути у належному стані.

Їх проїзний стан пожвавлює місцеву економіку і сприяє підвищенню туристичної привабливості регіонів, зазначає прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

#під’їзд #шляхи #туризм #об’єкти
Оголошення
live comments feed...