• Головна
  • Полтавським працівникам "швидкої" оновили гардероб
18:30, 13 червня 2017 р.

Полтавським працівникам "швидкої" оновили гардероб

Полтавським працівникам "швидкої" оновили гардероб

Другий рік поспіль працівникам екстреної медичної допомоги благодійний фонд та спонсори дарують 100 комплектів нової робочої форми.

"Ми вже вдруге допомагаємо екстреній медичній допомозі нашого міста. Торік ми купили спецодяг для диспетчерів, які допомагають бригаді швидкої допомоги. Сьогодні ми передали 100 комплектів форми для бригад, – хлопців та дівчат, які виїжджають на виклики", — прокоментував представник Всеукраїнського благодійного фонду допомоги та розвитку "HELP GROUP" Давид Джалагонія.

Лікарі зазначають, що для роботи форма повинна бути зручною та пошитою зі спеціальної тканини.

"Одяг має бути практичним, не повинен заважати при роботі та не повинен линяти, інакше зіпсується інший одяг. Звичайно, при цьому хочеться залишатися і гарною", – прокоментувала лікар швидкої медичної допомоги Ірина Гарбар.

"Звичайно, хотілося, щоб і держава допомагала в такій справі. Зважаючи на буремні події у нашій країни, більша частина коштів надходить на схід України. Ми вирішили долучитися до доброї справи та допомогти тим, хто допомагає всім і завжди — лікарям швидкої медичної допомоги", - підкреслив спонсор Максим Бережний.

 "Як завжди, коштів у комунальної установи не вистачає задля пошиву форми. Ми раді будь-якій допомозі з боку благодійних фондів та спонсорів. У нормативах зазначено, що працівникам медичних установ повинні видавати спеціальний сезонний одяг та взуття. Нам не вистачає сучасних санітарних автомобілів, які наразі потрібно або ж списувати, або капітально ремонтувати", — зазначив головний лікар КУ "Полтавський обласний центр екстреної медицини" Олександр Лавренко. 

#Полтава #працівники #швидка #гардероб
Оголошення
live comments feed...