Новини компаній
09:22, 26 лютого 2017 р.

Створимо якісний веб-сайт!

Новини компаній
Створимо якісний веб-сайт!

Першим кроком при створенні веб-сайту є аналіз інформації, наданої замовником і вироблення загальної концепції. Це вимагає точного усвідомлення, який конкретно ресурс потрібен клієнту, які функції він буде виконувати і яким цілям служити.Досвід Friendlyдоводить, що ефективне створення сайтів– це,перш за все, формування загальної думки про компанію та аналіз мотивованої цільової аудиторії.    

Реєстрація домену

Наступний крок - це вибір доменного імені. Здається, що це дрібниця, але навіть така деталь здатна надати суворе вплив на успішність створюваного проекту. Спочатку необхідно спричинитися з доменом першого рівня: .net, .com, .ua і т. д.. Багато фахівців радять використовувати домен .ua, так як він є найбільш популярним і звичайним, а так само просто запам'ятовується. Але можна випробувати і не так давно з'явилися кириличні домени - аналітики вважають, що для запам'ятовування вони більш комфортні, а вільних місць у цьому просторі поки досить багато.

Далі потрібно обрати домен другого рівня. Це та частина адреси, яка знаходиться перед доменом першого рівня. І тут потрібно врахувати особливості діяльності компанії, регіону, у якому вона знаходиться. Назва, очевидно, повинн
абути незабутньою і дуже маленькою. Але зазвичай, гучні і недовгі найменування виявляються зайнятими. Тут може допомогти регіональна специфічність - наприклад, якщо ваша компанія знаходиться в Києві, то доменне ім'я може виглядати так: «назвакомпанії-києв.юа».

Варто звернути увагу і на те, як ім'я компанії (іншими словами адреса веб-сайту) буде писатися транслітом (англійськими знаками). Адже нерідко диктувати адресу сайту доводиться по телефону, і тому, щоб уникнути непорозумінь, варто спробувати не вживати в імені букв «я», «щ», «ш», «ч» і т. д.

Технічне завдання, дизайн і версання

3-й крок - це складання технічного завдання з урахуванням всіх побажань і коректив клієнта. В технічному завданні ретельно описується процес виробництва веб-ресурсу. 

4-й крок - це розробка та затвердження дизайн-макету. Ескізи макета вимальовують в графічному редакторі. Начерк затверджується клієнтом, коригується і виправляється згідно його побажань, потім фахівці приступають до верстки. 

Верст
ання HTML-макету - це наступний крок у виготовленні веб-сайту. Професійні веб-програмісти виготовляють сайт, коректно працюючий в будь-якому з популярних браузерів.

Крім того, при верстці враховується динаміка розвитку ринку моніторів. У поточний час популярністю користуються широкоформатні екрани, відповідно, для якісного відображення веб-сайту клієнта потрібно налаштувати відповідний дозвіл. Після розробки макету, веб-сайт підключають до системи управління, у міру потреби так само підключаються додаткові модулі (наприклад, інтернет-магазин або каталог продуктів, новинна стрічка, FAQ і т. д.).Якщо вимоги замовника є нестандартними, над додатковими модулями працюють програмісти, створюючи потрібні частини порталу відповідно до вимог клієнта.

Створення контенту

Наступний крок - заповнення веб-сайту інформацією. Тексти, фото, документи, описи продуктів і послуг - все це зазвичай надається замовником. Але ми можемо дати свої поради щодо формату опублікованого матеріалу або надати досвідченого копірайтера для написання статей вашого сайту. 

Потім виготовлений портал розташована на надійних серверах, при необхідності реєструється доменне ім'я. 

Передостанній крок - тестування веб-сайту. Це один з важливих кроків роботи над проектом, при якому виявляються ймовірні помилки і недоліки.

SEO-просування веб-сайту

Розкрутка (SEO-просування) фірмового веб-сайту в пошукових системах дозволяє вивести портал на перші позиції по певних запитах. Але для цього тексти, розміщені на веб-сайті, потрібно правильним чином оптимізувати, включивши до їх відповідні ключові слова і фрази. Вони повинні бути вписані у тексти на кожній сторінці вашого ресурсу – це суттєво полегшить індексацію вашого сайту пошуковими роботами. Але і перестаратися не варто - двох-трьох поєднань і фраз на сторінку більш ніж достатньо.

Програмний код сайту обов'язково повинен містити теги заголовків, за якими ваш сайт зможуть знайти ваші потенційні клієнти в пошукових системах. 

Ще одним високоякісним методом просування є контекстна реклама. Текстові оголошення Яндекс-Діректа або Google Adwords привертають увагу ваших потенційних клієнтів не менш, ніж пошукові результати.

#Створимоякіснийвеб-сайт!
Оголошення
live comments feed...