• Головна
  • Нагорода знайшла героя: хлібороб з Глобино отримав орден "За мужність"
13:16, 11 червня 2017 р.

Нагорода знайшла героя: хлібороб з Глобино отримав орден "За мужність"

Жителю села Устимівка Глобинського ОТГ Віталію Грицаю представники влади вручили орден "За мужність" III ступеня.

Як повідомили в міськраді Глобиного, зараз Віталій – хлібороб. Але в той час, коли виникла необхідність встати на захист рідної землі, він, не роздумуючи, надів військову форму.

Указом Президента України №538/2016 від 2 грудня 2016 року "за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час виконання військового обов'язку" молодший сержант Грицай Віталій Олександрович нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

Нагороду воїну вручили тільки днями, перед початком сесії Глобинського міської ради. Глобинський міський голова Станіслав Джусь щиро привітав воїна з високою нагородою і подякував йому від імені громади за мужність, побажав нових успіхів вже в мирній праці хлібороба.

Віталій Грицай та його друзі, ветерани-атовці, зробили на згадку про цю подію кілька знімків біля приміщення міської ради та вже традиційно – біля покровителя воїнів-захисників Вітчизни, пам’ятника Архистратигу Михаїлу в Свято-Михайлівському сквері.

#Глобино #АТО #орден #нарогода #Грицай
Оголошення
live comments feed...