• Головна
  • «Лубнигаз» вимагає у депутатів погасити заборгованість «Лубнитеплоенерго» за газ з обласного бюджету
12:36, 11 червня 2017 р.

«Лубнигаз» вимагає у депутатів погасити заборгованість «Лубнитеплоенерго» за газ з обласного бюджету

Газовики з Лубен вимагають у депутатів Лубенської міської ради звернутися з цього приводу до колег із Полтавської обласної ради.

Необхідно «звернутися до керівництва Полтавської обласної ради щодо виділення під час розподілу понадпланових бюджетних надходжень до обласного бюджету за І півріччя 2017 року грошових коштів на погашення боргу КП «Лубнитеплоенерго» перед ПАТ «Лубнигаз» відповідно до чинних судових рішень», - вважають газовики району.

Також вони звертаються безпосередньо до мера Лубен і депутатів міста з приводу іншого комунального підприємства, міського.

На їхню думку, необхідно «передбачити під час розподілу понадпланових бюджетних надходжень до міського бюджету за І півріччя 2017 року цільові кошти на погашення заборгованості КП «Житло» перед ПАТ «Лубнигаз» у сумі 112 033,04 грн. При цьому ПАТ «Лубнигаз» гарантує стовідсоткове спрямування цих коштів до Фонду оплати праці підприємства».

Нагадаємо, 9 червня працівники «Лубнигазу» пікетували мерію Лубен, адже заборгованість двох комунальних підприємств – обласного «Лубнитеплоенерго» та міського «Житла» – перед ними складає близько 9 млн. грн.

#"Лубнигаз" #"Лубнитеплоенерго" #борги
Оголошення
live comments feed...