• Головна
  • Полтавців взяли на гарячому при фотографуванні вкрадених шин з Audi
06:39, 8 червня 2017 р.

Полтавців взяли на гарячому при фотографуванні вкрадених шин з Audi

Двоє полтавців обвинувачуються у вчиненні 21 крадіжки.

Полтавська місцева прокуратура направила до Київського районного суду Полтави для розгляду обвинувальний акт щодо двох полтавців, які упродовж двох місяців крали майно з господарських приміщень громадян.

«Протягом грудня 2016 – січня 2017 років двоє неодноразово судимих 21-річних жителів Полтави проникали вночі до гаражів, підвалів, звідки викрадали різне майно, яке реалізовували до ломбардів та через мережу Інтернет, а кошти витрачали на власні потреби. Правоохоронці затримали спритників за місцем їх проживання, коли останні фотографували щойно викрадене для публікації оголошення в Інтернеті», - розповів керівник Полтавської місцевої прокуратури Микола Дубинка.

За словами прокурора, під час досудового розслідування встановлена причетність зазначених осіб до 21 крадіжки та спричинення потерпілим збитків на загальну суму майже 280 тисяч гривень.

Дії зловмисників кваліфіковані за ч. 3 ст. 185 КК України, тобто як крадіжка, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднана з проникненням у приміщення.

#Крадіжка #Полтава #прокуратура
Оголошення
live comments feed...