16:29, 3 червня 2017 р.
Майже 7 тисяч полтавців складали тести з історії України
Майже сім тисяч абітурієнтів зареєструвалися для проходження чергового етапу зовнішнього незалежного оцінювання в області.
«Спочатку ми приймаємо контейнер із матеріалами та адміністративний пакет із документами. Надалі працівники пункту тестування відкривають сховище, у якому розміщений контейнер із матеріалами. У присутності старших інструкторів його відкривають, звідки дістають усі матеріали.
Об 11 годині всі учасники ЗНО повинні знаходитися в аудиторії. Після того абітурієнтів знайомлять із процедурою тестування та відкривають пакет із зошитами», – розповіла відповідальна за пункт проведення ЗНО Наталія Сизоненко.
Протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації.
«Під час технологічної перерви абітурієнтів перевіряють металошукачем на наявність мобільних телефонів та інших пристроїв. Порушників, у яких виявлять заборонені предмети, позбавляють права участі в ЗНО», – додає Наталія Сизоненко.
Сертифікаційна робота з історії України складається з двох частин.
Частина 1 включає «Історію України ХХ – початку ХХІ століття».
Частина 2 передбачає питання з «Історії України від найдавніших часів до кінця ХІХ століття».
На виконання сертифікаційної роботи з історії України відведено 150 хвилин. Загальна кількість завдань роботи – 60.
Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, - 94.
«Із обов’язкових предметів я обрав ЗНО із історії України, тому що погано розуміюся на математиці. А цей предмет можна ще якось здати. Узагалі планую вступати в УМСА на факультет лікувальної справи», – прокоментував випускник гімназії №32 Радік.
Абітурієнту треба мати з собою необхідний пакет документів, дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.
«Я ходила до репетитора, аби добре підготуватися до ЗНО із історії України. Також нас готували в школі на уроках за допомогою різних тестів. Узагалі почала готуватися з вересня 2016 року», – зазначила випускниця школи №3 Фатіма.
Результат виконання завдань першої частини ЗНО з історії України буде зараховано як державна підсумкова атестація.
За статистикою найбільше абітурієнтів виявили бажання складати ЗНО саме з історії України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:54, 10 жовтня
15:43, Вчора
08:08, 3 жовтня
23:18, 3 жовтня
live comments feed...