Студенти-нафтовики із ПолтНТУ зможуть пройти стажування в китайському університеті

Делегація Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка перебувала з робочим візитом у провідних китайських вищих навчальних закладах: Китайському університеті нафти та Пекінському технологічному інституті.

Під час якого проректор із наукової та інноваційної роботи Володимир Муравльов та в. о. проректора з міжнародних зв’язків і співробітництва Олег Дурманенко підписали угоди про співробітництво між кафедрами ПолтНТУ та КУН і меморандум про обмін науково-педагогічними працівниками між полтавським університетом та ПТІ, також обговорили з керівництвом ВНЗ шляхи подальшої співпраці між університетами.

Перебуваючи в Китайському університеті нафти з робочим візитом, представники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка обговорили питання участі науковців КУН в Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективи розвитку нафтогазового комплексу», яка відбудеться в Полтаві 26 – 28 вересня 2012 року під патронатом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. За результатами домовленості китайська сторона підтвердила участь у міжнародній конференції, на яку прибуде делегація з 5-ти осіб на чолі з проректором КУН Ган Вензге.

Крім того, визначено, що Китайський університет нафти виступить гарантом з китайської сторони по створенню Інституту Конфуція в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Делегацією досягнуто домовленості про систематичний обмін викладачами та розробки спільних наукових досліджень. Під час візиту підписано два договори з ректором КУН Чжаном Лайбінем, які спрямовані на співробітництво кафедр видобування нафти і газу та геотехніки й обладнання нафтових і газових промислів ПолтНТУ зі школою нафтопромислової справи та кафедрою буріння нафтогазових свердловин КУН, якими зокрема передбачено: обмін науково-педагогічними працівниками й аспірантами, спільні публікації та обмін ними, проведення спільних наукових досліджень.

Студенти-нафтовики із ПолтНТУ зможуть пройти стажування в китайському університеті, фото-1
Репортер Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі