Сергій Тігіпко: «Криза подолана!»

Віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко сьогодні заявив про закінчення економічної кризи в Україні, чому, за його словами, неабиякою мірою сприяли соціальні ініціативи президента України Віктора Януковича.

"Те, що ми зробили, реалізуючи соціальні ініціативи президента, - Це правильний крок у будь-якій ситуації Ми підвищили трудові пенсії для 12,9 млн людей, почали підвищувати пенсії військовим, підвищили виплати інвалідам війни, інвалідам Чорнобиля, регресники», - нагадав Тігіпко.

"Сьогодні ми маємо економічне зростання, стабільні ціни, зростання обсягів внутрішньої торгівлі. Не потрібно перебільшувати проблеми і лякати людей кризою." - процитувала віце-прем'єра прес-служба Кабміну.

За словами Тігіпка, навіть якщо щось трапиться в Європі, від ситуації в якій чимало залежить вітчизняна економіка, в уряді знають, що робити, а саме:

"Перше. Стимулювати внутрішній попит, друге - допомогти найбіднішим людям, третє - максимально підтримати бізнес, четверте - стимулювати місцеву владу до залучення інвесторів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі