• Головна
  • Кухні на замовленні від львівської компанії DioLini — розумний проект за розумні кошти
Реклама
15:49, 22 квітня 2017 р.

Кухні на замовленні від львівської компанії DioLini — розумний проект за розумні кошти

Реклама
Кухні на замовленні від львівської компанії DioLini — розумний проект за розумні кошти

Найзатишніша кухня, яка приходить до голови, напевно, кухня в якомусь сільському будиночку, оформлена в типовому, навіть автентичному, заміському стилі. Простора кімната з високими стелями, може, навіть із балочним перекриттям, дерев’яною підлогою, великими вікнами, що завішені квітчастими шторками. Меблі швидше за все виготовлені з цільної деревини, громіздкі та важкі навіть на вигляд. Так, це найзатишніше, що можна вигадати, вишиті скатертини, різьблені табурети, список можна продовжувати нескінченно. І ви, напевно, скажете, що сьогодні такого вже не роблять. Але це не так. Сьогодні роблять все. І не десь там, у далеких краях. А у Львові. DioLini — компанія-виробник кухонь під замовлення, що має власне виробництво та найбільшу у Західній Україні виставкову залу, і зробить будь-який меблевий гарнітур для вашої кухні виключно за вашими побажаннями, обладнавши його сучасними механізмами, що значно спростять щоденне користування меблями.

Надсучасні хай-теківські гарнітури, у стилі прованс чи етно-мотивами, у строгому класичному чи вільному заміському стилі. Майстри компанії зможуть втілити в життя будь-який проект, про який ви давно мріяли, а також значно вдосконалять планування, значно вільніше організувавши простір. Ергономіка та функціональність — це перше, про слід турбуватися, бо якщо в кухні буде некомфортно знаходитися, а тим паче готувати їжу, навіть наособливіший дизайн не компенсує цього недоліку.

Перш ніж приступити до виготовлення кухні на замовлення, спеціалісти компанії DioLini ретельно досліджують кухонне приміщення та складають пару альтернативних проектів, відмінних від вашого, аби надати вам вибір та продемонструвати можливості вашої кухні. Саме тому меблі від DioLini ідеально встають на передбачені для них місця, не перешкоджають під час пересування та вільно вміщають все те, для чого вони призначаються. Якщо ви думаєте, що прорахувати все ідеально неможливо, це не так. Можливо все, якщо довірити облаштування свого дому професіоналам, що мають успішний багаторічний досвід у цій сфері і знають, як зробити так, аби ваша кухня стала не просто “робочим” місцем, а ще однією кімнатою, завжди відкритою для гостей, аби за обіднім столом щодня із радістю збиралася вся родина, а вам подобалося готувати їжу та просто перебувати в кухні.

DioLini — це ексклюзивні кухні на замовлення, що створюються для того аби сприяти атмосфері гармонії, радості та спокої у вашому домі, кухні, приправлені любов’ю.

Оголошення
live comments feed...