• Головна
  • Найвитонченіші меблі вашої спальні — класичне дерев’яне трюмо з великим дзеркалом
Реклама
15:43, 25 квітня 2017 р.

Найвитонченіші меблі вашої спальні — класичне дерев’яне трюмо з великим дзеркалом

Реклама
Найвитонченіші меблі вашої спальні — класичне дерев’яне трюмо з великим дзеркалом

Серед незліченної кількості меблів найвитонченішим предметом інтер’єру (з естетичного боку) все-таки є дамське трюмо. Існує безліч різновидів, та всі вони без сумніву чарівні, як будь-який атрибут суто жіночого світу. Крім того, якщо не обмежуватися лише столиком, а віддати перевагу практичності та придбати дерев’яне трюмо принаймні з однією, а може, навіть з двома тумбочками, там можна зберігати безліч дрібниць, які постійно розкидані в усіх кімнатах та на всіх стільницях.

Так, трюмо, що поєднується з тумбами та шухлядами — досить корисна в домі річ. Іноді господарі встановлюють його не в спальні, як зазвичай, а в передпокої. Тоді немає потреби у відокремленні спеціального місця для сидіння. І дамський столик перетворюється на комод із закріпленим на верхівці дзеркалом. Виглядає надзвичайно стильно, а в побуті — дуже зручно. Адже в тумбах та шухлядах можна зберігати приладдя для чистки взуття, іноді навіть складати шарфи та зимові шапки, парасольки та все, що тільки заманеться.

Проте у випадку із класичним дамським столиком, що розташовується в спальні, не варто перевантажувати його зайвими шухлядами та додатковими поличками. Громіздкий стіл може просто не встати на місце для нього відведене, крім того, великі меблі тільки крадуть простір, якого і так зазвичай небагато в спальнях. А відвести окрему кімнату для того, аби жінка могла залишитися на одинці з собою та неквапом приводити себе до ладу зранку, як це було в часи появи перших трюмо, на жаль, сьогодні не завжди можливо. Крім того, про витонченість і чарівність цього предмету інтер’єру можна буде забути, ці якості просто загубляться за нагромадженням шухляд. Адже для зберігання косметики, парфумерії, різноманітних дрібничок та прикрас цілком вистачить декільком поличок, натомість стільниця залишиться вільною, і на неї можна буде поставити вазу з квітами, фотографії, скриньку та навіть декілька книг, тобто, надати їй привабливого та охайного вигляду.

Найвитонченіші меблі вашої спальні — класичне дерев’яне трюмо з великим дзеркалом, фото-1

Львівська майстерня “Владар Меблі” виготовляє першокласні трюмо з натурального дерева — надійні та довговічні меблі з цільної деревини, що виробляють на замовлення за вашими чи власними ескізами. Одвічна класика, що була та буде й надалі ознакою справжньої розкоші та бездоганного смаку — дерев’яні меблі, створені справжніми майстрами своєї справи.

Оголошення
live comments feed...