• Головна
  • Головою Октябрського райсуду знову став Олександр Струков
19:00, 30 травня 2017 р.

Головою Октябрського райсуду знову став Олександр Струков

 Головою Октябрського райсуду знову став Олександр Струков

Сьогодні на зборі суддів Октябрського райсуду обрали керівника - головою Октябрського райсуду 4-й раз поспіль став Олександр Струков.

І це при тому, що вдповідно до прийнятого 2 роки тому закону України «Про судоустрій і статус суддів» перебувати на виборній посаді голови райсуду можна не більше двох термінів поспіль.

Нагадаємо, кандидатур на посаду голови було всього дві — Олександр Струков, який самостійно заявив про своє бажання стати новим головою, та Алла Чуванова, яку запропонувала суддя Лариса Гольник.

За Аллу Чуванову проголосувало троє суддів, решта голосували за Олександра Струкова.

Заступником голови суду також стала незмінна Ганна Андрієнко.

До зали, де відбулися вибори, прийшли представники ЗМІ, депутати міської та обласної рад, активісти. Проте, їх обурення не мало жодного значення для суддів.

Зазначалося, що після ухвалення закону Вища рада суддів України ухвалила рішення, за яким усі обрання до вступу закону в дію не беруться до уваги. Тому для Струкова відлік головування почався спочатку...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Голова #Октябрський #райсуд
ТОП новини
«Про цю «пам’ятку» знають навіть у США»: коли з подвір’я пенсіонерки у Полтаві вдруге приберуть «гору» сміття, яку видно з Білої Альтанки
«Брав» Берлін, «отримав» Полтаву»: що чекає на радянській танк, який колись "пригнав" в Полтаву "кремлівський інструктор"
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
Полтава під зливовим дощем попрощалася із загиблими захисниками України Юліаном Матвійчуком та В’ячеславом Родіоновим (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...