• Головна
  • У Полтаві вимагають відвід судді по справі Кернеса
12:28, 29 травня 2017 р.

У Полтаві вимагають відвід судді по справі Кернеса

Слідчі Генпрокуратури України написали заяву про відвід судді Київського районного суду Андрія Антонова, який розглядає справу міського голови Харкова Геннадія Кернеса.

"Ми вважаємо, що під час минулого засідання було порушено ст.22 КПКУ. У нас є серйозні підстави сумніватися в неупередженості суду, адже суддя не пояснив причини зняття низки питань сторони обвинувачення та просто погодився з Геннадієм Кернесом.

Свідок обвинувачення під час досудового розслідування давав вичерпні відповіді. А під час судового засідання 15 травня він вже нічого не пам’ятав. Всі питання прокурора про неспівпадіння викликало обурення обвинуваченого Кернеса. Його підтримав суддя. Ми намагаємось допитати свідка, а те, як проходило минуле засідання, не дає нам це зробити. Причин для відводу судді Антонова достатньо”, — зазначив прокурор Олександр Ганілов.

Адвокат потерпілих Тетяна Зелькіна підтримала заяву сторони обвинувачення, наголосивши, що намагання з’ясувати істину справи під час засідання було неможливим і суддя  Антонов необгрунтовано підтримував протести Кернеса.

Зазначимо, у цій справі проходить  74 свідки, і під присягою суду із них перебувало 60 осіб.

Нагадаємо, Кернеса і його охоронців Віталія Блинника та Євгена Смицького звинувачують у викраденні, тортурах та погрозах вбити активістів харківського Євромайдану Олександра Кутянина і Сергія Ряполова.

Кернес заявляв, що кримінальну справу проти нього сфабриковано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кернес #сід #відвід
Оголошення
live comments feed...