• Головна
  • На Полтавщині готують масові акції протесту
11:00, 29 травня 2017 р.

На Полтавщині готують масові акції протесту

  Стало відомо, що в Кременчуці намагаються вигнати молодіжну організацію з приміщення, яким вона користуються ще з 2000 року.

Експерти відзначають: конфлікт пов’язаний із олігархом Жеваго, який хоче повної влади у Кременчуці та мстить своїм політичним опонентам.

З 2000 року через Молодіжний Парламент Кременчука пройшло не одне покоління кременчуцьких юнаків та дівчат: вчилися волонтерській та громадській роботі, ставали авторами успішних суспільних проектів.

Багато з цих молодіжних проектів стали символом Кременчука в Україні: «Серце до серця», «Святий Миколай – дітям», «Екстрім-зон», молодіжний форум.

У Молодіжному Парламенті для молоді все робить сама молодь. Вчиться брати на себе відповідальність, розвиває лідерські якості, створює цікаве дозвілля і подає позитивний приклад для своїх однолітків.

Цей унікальний досвід визнав гідним для поширення на всій території нашої держави Фонд народонаселення ООН в Україні.

Крім того, Молодіжним Парламентом було реалізовано багато проектів на території Полтавської області у партнерстві з Національним фондом підтримки демократії (NED) та Проектом розвитку ООН в Україні (ПРООН).

Приміщення по вул. Шевченка 19/3 Молоджіний Парламент отримав в оренду від міської влади ще у 2000 році. Діюче законодавство встановлює для громадських організацій пільгову оренду – 1 грн за кв. метр.

На таких самих умовах орендують приміщення ще десятки неприбуткових громадських організацій міста, але саме Молодіжний Парламент обраний об’єктом для атаки.

Зокрема, очали «шити»  справу про корупцію, мовляв, приймаючи рішення про оренду, виконком Кременчука допустив «конфлікт інтересів».

А «конфлікт» в тому, що нинішній мер Кременчука Малецький – сам колись пройшов підготовку у Молодіжному Парламенті.

Триває тиск на міську владу та особисто Малецького, який сьогодні дуже заважає Жеваго просувати свої проекти (серед яких, зокрема, будівництво Біланівського ГЗК).

Виселення Молодіжного Парламенту з приміщення, повязють з тим, що туди вже готуються в’їхати жевагівські підлеглі з «Кременчуцької газети».

Молодь оголосила загальний збір та звернулася до всіх із таким закликом: Закликаємо всіх, хто коли-небудь перебував чи зараз перебуває у Молодіжному Парламенті Кременчука, стати на захист права та законності. Готуємося до акцій протесту! Спочатку підемо до місцевих прокурорів і правоохоронців. Потім поїдемо до Полтави! Скажемо їм – руки геть!

Про дату та час акцій протесту повідомлять додатково, попередньо збори о 14:00 щосуботи 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#протест #парламент #молодь #Кременчук
ТОП новини
Чи лишається центральний ринок Полтави настільки ж популярним серед містян, чому деякі покупці не люблять торгуватися та яку негативну тенденцію помітила адміністрація із початком повномасштабної війни
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
«Взять би цього чиновника і закатать у асфальт…» - на Полтавщині водії «оцінили» ремонт дороги Нові Санжари – Нехвороща пневмоструменевим методом (ВІДЕО)
"Розширені зіниці та бліде обличчя": у Полтаві 22-річну водійку затримали в стані наркотичного сп'яніння
Оголошення
live comments feed...