• Головна
  • Справи про погрози журналістам взяв під свій контроль начальник поліції Полтавщини
13:59, 28 травня 2017 р.

Справи про погрози журналістам взяв під свій контроль начальник поліції Полтавщини

"Оголошену війну журналістам" будуть припиняти спільними зусиллями начальник ГУ НП у Полтавській області Олег Бех та керівник НСЖУ на Полтавщині Євген Лопушинський.

"Речник поліції області Юрій Сулаєв повідомив у своєму Фейсбуці, що за фактами погроз журналістам відкриті відповідні провадження та триває досудове розслідування.

«Поліція вживає всіх необхідних законних заходів щодо встановлення осіб, які можуть бути причетні до протиправних дій. Про хід розслідування по всіх наявних фактах ми постійно інформуватимемо представників мас-медіа на спільних "круглих столах".

Він також зазначив, що відбулася перша зустріч з цього приводу начальника ГУНП Полтавщини Олега Беха та голови Полтавського обласного осередку Національної спілки журналістів України Євгена Лопушинського.

Керівник журналістської спільноти області, у свою чергу, повідомив наступне:

«1. Зустріч із начальником ГУНП Олегом Бехом відбулася. Дякую за оперативність та ініціативу! Головний меседж - зло буде покарано! Поліція, зі слів О.Беха налаштована жорстко реагувати на погрози журналістам. Що ж, будемо вірити у щирість цієї обіцянки! І контролювати!

2. Виклав йому усю наявну інформацію про тиск, погрози, фізичний вплив на журналістів. Обговорили із О. Бехом кожен випадок окремо.

3. Усі справи узято на особливий контроль! Насамперед, де йдеться про загрозу життю журналістів. Це, нагадаю, справа Дарини Синицької, Тетяни Цирульник, Олега Булашева. Слідство розпочате. Думаю, після принципової розмови воно активізується.

4. По Наталії Очкань справа швидше за все обмежиться адмінпротоколом.

5. Ситуацію по Моїсеєнку з етичних міркувань не коментуватиму. По справі Леонтія, як запевнив О.Бех, там не професійне, а сімейне.

6. Олег Бех готовий зустрітися на більш широкий загал із зацікавленими редакторами ЗМІ, щоб поінформувати про хід слідства у цих та інших справах. Запланували зустріч орієнтовно на середину тижня. Повідомлю про неї окремо.

7. Друзі, колеги, ще раз закликаю всіх до солідарності! Ніхто крім нас краще нас не захистить наші права!»

Нагадаємо, на Полтавщині кільком журналістам через їхню професійну діяльність почали поступати погрози.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗМІ #НСЖУ #журналісти #Лопушинський #Бех
Оголошення
live comments feed...