• Головна
  • Полтавський ліцей отримав нове швейне обладнання
14:25, 24 травня 2017 р.

Полтавський ліцей отримав нове швейне обладнання

 Полтавський ліцей сфери послуг поповнився новим швейним обладнанням.

На базі навчального закладу відкрили навчально-практичний центр сучасних технологій та дизайну.

Його поява дозволить покращити якість підготовки учнів, а також розширити діяльність закладу, повідомила прес-служба Полтавської ОДА.

На відкриття навчально-практичного центру сучасних технологій та дизайну виділили 330 тисяч гривень державної субвенції.

За них придбали швейні машини, оверлоки, прилад для волого-теплових робіт у комплекті з парогенератором, прасувальний прес, розсувний манекен та САПР для сучасних методів проектування одягу. Поява такого обладнання дозволить нам вести підготовку та перепідготовку незайнятого населення.

— Також на базі нашого закладу та навчально практичного центру можна буде проводити підвищення кваліфікації педагогічних працівників безпосередньо училищ швейного профілю як нашого міста, так і всієї області, — розповiла заступник директора з навчально-виробничої роботи Світлана Зуєва.

Все обладнання сучасне та якісне розповідає Віктор Чміль, директор «Полтавської фірми «Ворскла», яке спеціалізується на розробці та виробництві сучасного високоякісного одягу для жінок:

— Це новітнє обладнання з автоматичною обрізкою ниток, з автоматичним підйомом лапки та голки. Виготовляє достатньо якісну продукцію. Це такі ж машини, які використовуються у нас на виробництві.

Полтавський ліцей отримав нове швейне обладнання, фото-1

«Полтавська фірма «Ворскла» уже протягом 30 років співпрацює з Полтавським професійним ліцеєм сфери послуг. Вони стовідсотково забезпечують усіх бажаючих випускників швейних професій роботою, але все рівно підприємство переживає кадровий голод.

— Сьогодні робітничі професії користуються невеликою популярністю серед молоді. Переважна більшість абітурієнтів віддає перевагу вищим навчальним закладам, а не училищам, ліцеям чи технікумам. Причина тому – відсутність необхідної матеріально-технічної бази. Та незабаром ситуація має змінитися, — говорить директор Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

Відкриття навчально-практичного центру — гарний тому доказ. Сьогодні виробництво вимагає підготовки фахівців, які вміють користуватися сучасним обладнанням. І ось саме це обладнання, що придбано на кошти державної субвенції, дасть змогу готувати кваліфікованого робітника найвищої кваліфікації.

Безпосередньо в стінах навчального закладу діти опановуватимуть навички швейного виробництва з використанням сучасного обладнання. Наступний подібний центр на Полтавщині має з’явитися у Зінькові. На нього також гроші виділять з державної субвенції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#швейне #обладнання #ліцей
Оголошення
live comments feed...