У селі на Полтавщині рибалки за 2 години зловили 800 кг риби (ФОТО)

У Семенівському районі влаштували масштабне свято до Дня рибалки. Його відвідав і перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко. Він зазначив, що коли місцеві жителі не чекають вказівки зверху і самі серйозно беруться вирішувати питання життя громади, то результат обов’язково буде гарний.

От і цього разу, завдяки співдружності влади, бізнесу і громади вдалося відсвяткувати у селі Біляки День рибалки так, щоб не тільки місцеві жителі, а й завзяті рибалки з ближніх районів, Кременчука, Полтави і навіть Києва потішили себе і вдалим уловом, і прекрасно організованим дозвіллям.

Водосховище у Біляках ще три-чотири місяці тому було досить занедбаною водоймою. Майже 300 га водного плеса потребували серйозних інвесторів, щоб повернутися до життя. І такі бажаючі знайшлися. Нові орендарі навели порядок на всій прилеглій до водойми території та зарибнили водосховище. У квітні запустили 40 тисяч штук молодняка коропа та 4 тисячі щук, щоб оздоровити плесо. А за тиждень до свята додали ще 1 мільйон 370 тисяч штук товстолобика та білого амура.

Тож Біляки недільного ранку стали справжнім едемом для рибалок, бо тут і ловили рибу, і змагалися, і відпочивали одночасно. Була чітко проведена реєстрація учасників змагань, визначені для риболовлі місця, організований підвіз питної води. За дві години з вудкою на березі водосховища 205 учасників змагань наловили майже 800 кг риби!

Рекордними наловами стали і 17 кг зловленої риби, і 1кг 480 г ваги однієї рибини, і три рибинки, які виловив чотирирічний хлопчик, що разом заважили всього 40 г!

Після нагородження була смачна юшка і польова каша, виступи аматорів самодіяльного мистецтва, катання на водному мотоциклі і просто приємний відпочинок на березі водосховища.

У селі на Полтавщині рибалки за 2 години зловили 800 кг риби (ФОТО), фото-1
У селі на Полтавщині рибалки за 2 години зловили 800 кг риби (ФОТО), фото-2
У селі на Полтавщині рибалки за 2 години зловили 800 кг риби (ФОТО), фото-3
У селі на Полтавщині рибалки за 2 години зловили 800 кг риби (ФОТО), фото-4
У селі на Полтавщині рибалки за 2 години зловили 800 кг риби (ФОТО), фото-5
У селі на Полтавщині рибалки за 2 години зловили 800 кг риби (ФОТО), фото-6
Новини Полтавщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі