Винесено обвинувальний вирок членам організованого злочинного угруповання, які розкрадали нафтову сировину на Полтавщині

Апеляційним судом Полтавської області винесено вирок членам злочинного угруповання.

Воно спеціалізувалось на систематичних розкраданнях вуглеводнів у великих розмірах з промислового об’єкту державного газовидобувного управління «Полтавагазвидобування» ДК «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України» на території Котелевського району Полтавської області.

У 2010 році співробітники СБУ в Полтавській області затримали організовану групу осіб з 7  мешканців області на чолі з майором міліції колишнім начальником Котелевського РВ УМВС України в Полтавській області.

Вироком суду у травні п.р.  вказаних осіб визнано винними у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.15, ч.3 ст. 27 , ч.5 ст.185 , ч.3 ст.292 Кримінального кодексу України і призначено покарання: одній особі у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного їй майна та позбавленням спеціального звання майор міліції, двом особам у вигляді 7 років 6 місяців з конфіскацією всього належного їм майна, двом особам у вигляді 3 років обмеження волі з конфіскацією ½ частини належного їм майна та двох осіб у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.

Репортер Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі