У Полтаві мітингують проти директора школи (ФОТО)

Сьогодні, 9 липня, біля Полтавської облдержадміністрації знову зібрались мітингувальники.

Проте цього разу люди вийшли не на захист української мови, як раніше, а проти директора школи села Соколова Балка. Зібрались батьки, які хочуть щоб звільнили нинішнього директора школи Світлану Земляну. Про подію читайте в нашому репортажі.

Зранку біля облдержадміністрації шумно.

— Знову мітинг, — говорять між собою прості  перехожі. – Знову мову, мабуть, вийшли захищати.

На місці події побувала і журналіст. Мітингувальники вишукувались  в один ряд перед сходами до будівлі Полтавської ОДА. Перед ними стоїть ще один ряд – це міліціонери, які не пропускають учасників протесту далі. Проте з плакатів та вигуків мітингувальників стало зрозуміло, що захищають тут  не мову.

— Ми приїхали із Соколової Балки, — розповіла одна з учасниць мітингу. – Тут присутні батьки дітей, яких ображає директор школи Соколової Балки. А також їхні бабусі, дідусі та знайомі.

Учасники мітингу під сирену змахують бляшанками від яких йде великий шум. Говорять, що спеціально понапихали їх кукурудзою. До речі, у такий спосіб раніше мітингували із Соколової Балки уже протестували, тільки вимагали вирішення іншого питання.Сьогодні ж з їхніх вуст  звучить:

— Геть Земляну! (це прізвище директора їхньої школи, — автор).

Як пояснили мітингувальники, вони протестують проти дій директора, яка нібито ображає дітей через політичні погляди їх батьків.

— Якщо батьки роблять у роботодавця, який має не такі політичні погляди як її, тоді вона починає на цих дітей тиснути, — говорить Лілія Бабич, учасниця мітингу. — Одна дівчинка після розмови з директором потрапила навіть до лікарні з вегето-сосудистою дистонією. Багато дітей Соколової балки через поведінку директора бояться ходити тепер до школи.

Цей мітинг тривав сьогодні до 12.00. На момент, коли на місці події була журналіст (близько 11.00), до учасників акції протесту ніхто з облдержадміністрації не вийшов. Проте, як стало відомо з неофіційних джерел, сьогодні о 14.00 на цьому ж місці  знову пройде мітинг, але уже на підтримку директорка школи Соколової балки.

У Полтаві мітингують проти директора школи (ФОТО), фото-1
У Полтаві мітингують проти директора школи (ФОТО), фото-2
У Полтаві мітингують проти директора школи (ФОТО), фото-3
У Полтаві мітингують проти директора школи (ФОТО), фото-4
У Полтаві мітингують проти директора школи (ФОТО), фото-5
У Полтаві мітингують проти директора школи (ФОТО), фото-6
У Полтаві мітингують проти директора школи (ФОТО), фото-7
У Полтаві мітингують проти директора школи (ФОТО), фото-8
У Полтаві мітингують проти директора школи (ФОТО), фото-9
У Полтаві мітингують проти директора школи (ФОТО), фото-10
У Полтаві мітингують проти директора школи (ФОТО), фото-11
У Полтаві мітингують проти директора школи (ФОТО), фото-12
Кolo
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі