12 відомих сайтів, що потрапили під санкції Google

Якщо ви хоч раз піддавалися спокусі і практикували чорні методи SEO з метою маніпуляції результатами пошуку, погляньте на 12 сумних історій нижче, які вчать, як не треба робити. Ці сайти всесвітньо відомих компаній були спіймані на гарячому, і потрапили під санкції Google.

Неважливо, чи застосовуєте ви клоакінг, надання відрізняється контенту для користувачів і ПС., купуєте беклінків, створюєте дорвей Сайти, створені для перенаправлення на інший ресурс. або ховаєте посилання на сайті — Google завжди швидко і жорстоко покарає за таку поведінку ручними санкціями. Сумно те, що штраф можна отримати, навіть якщо «грішили» не особисто ви. У деяких випадках всьому виною стає просте відсутність уваги або погане розуміння питання. Smart-web.com.ua точно знает как не попасть под санкции Google и как предоставить качественное продвижение сайтов и его создание.

1. The Washington Post

У жовтні 2007 року сайт The Washington Post викрили у продажу посилань на своєму блозі без дотримання кращих практик Google. Значення PageRank тоді знизилося з PR7 до PR5, а було відновлено через пару місяців.

12 відомих сайтів, що потрапили під санкції Google1

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 76,4 млн

2. WordPress

У березні 2005 року WordPress був оштрафований за використання дорвеїв — непотрібних і спамний, з точки зору пошукових систем, веб-сторінок, що перенаправляє користувачів на інші ресурси. Контент дорвея, як правило, безглуздий, з великим вмістом певних дорогих ключових слів, а його метою є потрапляння в результати пошуку.

WordPress зберігав 168 тисяч статей з дорогими рекламними ключами, які створені третіми особами, за що був покараний пошуковою системою Google на два дні. Протягом цього періоду сайт WordPress не ранжировался за власним назвою, а PageRank був знижений до нуля.

12 відомих сайтів, що потрапили під санкції Google2

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 10,08 млн

3. BBC

У березні 2013 року сайт BBC потрапив під санкції за неприродні посилання на одній сторінці. Подробиці ситуації не були оголошені. За чутками, це могло статися не з вини самого BBC, а через RSS-складальника. Сторінка була знижена в результатах пошуку Google.

12 відомих сайтів, що потрапили під санкції Google3

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 3,52 млн за 1 день

4. BMW

У лютому 2006 року сайт BMW був спійманий на маніпуляціях результатами пошуку за запитом used car. При кліці по посиланню користувач перенаправлявся на основну сторінку компанії BMW.

За такі витівки сайт був повністю вилучений з видачі на термін 3 дні.

12 відомих сайтів, що потрапили під санкції Google4

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 71,600 млн

5. Mozilla

У квітні 2013 року сайт Mozilla був покараний за збереження веб-сторінки з 12 МБ спаму, який містився в 21 169 коментарях користувачів. В те, що трапилося, не можна звинувачувати Mozilla, однак це стало хорошим уроком: обов'язково стежте за чистотою контенту, що розміщується користувачами в розділі коментарів.

Сторінка була знижена в ранжируванні, і згодом її видалили з сайту повністю.

12 відомих сайтів, що потрапили під санкції Google5

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 1,25 млн за 1 день

6. Genius

Раніше, коли Genius ще був відомий як Rap Genius, компанія була публічно покарана пошуковою системою Google за заохочення блогерів штучними посиланнями взамін на надання ними текстів пісень. Це призвело до десятиденного бану, протягом якого Rap Genius не відображався у видачі по своїй назві. Також сайт переніс падіння PageRank.

12 відомих сайтів, що потрапили під санкції Google6

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 3,8 млн

7. eBay

Від цієї історії загадковістю віє, оскільки ні eBay, ні Google так і не озвучили подробиці інциденту. У 2014 році сайт компанії потрапив під ручні санкції і випав з результатів пошуку з незрозумілих причин.

12 відомих сайтів, що потрапили під санкції Google7

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 6,11 млн за 1 день

8. Overstock

У лютому 2011 року Overstock пропонував знижки для шкіл в обмін на беклінків на свій сайт і штучно поліпшував ранжування певних продуктів. Це призвело до штрафу терміном на два місяці — сайт компанії не з'являвся в результатах пошуку Google по власній назві.

12 відомих сайтів, що потрапили під санкції Google8

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 12,17 млн

9. JC Penney

Сайт компанії JC Penney на два місяці випав з першої сторінки результатів пошуку по багатьом запитам. Причиною стала велика кількість платних посилань, розміщених на неспоріднених сайтах. Компанія JC Penney негайно звільнила команду SEO, яка працювала з ними.

12 відомих сайтів, що потрапили під санкції Google9

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 12,33 млн

10. The Home Depot

У 2012 році компанія The Home Depot попросила своїх партнерів розмістити посилання на її сайт з певним якірним текстом. Все б нічого, але посилання в результаті зробили невидимою (білий шрифт на білому фоні, текст позаду зображення).

За це Google прибрав з ТОП-10 багато сторінок сайту на два місяці.

12 відомих сайтів, що потрапили під санкції Google10

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 37,13 млн

 ЦЕ ВСЕ ДОБРЕ, АЛЕ ХТО Ж ПОКАРАЄ КАРАТЕЛЯ?

Що ж, відповідь на дане питання може вас здивувати, але Google абсолютно не соромиться демонструвати приклади на собі. Ось парочка власних гріхів Гугла, за які він себе по-чесному покарав.

11. Google Chrome

Одного разу Google завинив, купуючи посилання для просування свого власного браузера в січні 2012 року. І хоча у компанії стверджували, що це вийшло випадково, Google все ж покарав сам себе, знизивши позиції головної сторінки Google Chrome видачі на два місяці.

12. Google AdWords

Google AdWords був звинувачений в клоакинге в липні 2010 року. Представник компанії заявив, що «деякі сторінки Google ненавмисно відображали різний вміст для пошукового робота і користувачів».

Незважаючи на те, що ця історія відноситься скоріше до розряду нещасних випадків, Google виписав собі штраф, знизивши позиції у видачі на невизначений період часу, таким чином показуючи наочний приклад, що може статися, якщо допускати такі помилки.
 

Робота з розкручування сайту в пошукових системах — завдання не з простих, вимагає уважності і наявності хороших знань про роботу пошукових систем. Необізнаність в певних речах може призвести до виключення сайту з результатів пошуку або пониження позицій, тому завжди звертайтесь за допомогою до професіоналів.

smart-web.com.ua
12відомихсайтів щопотрапилипідсанкціїGoogle
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Суспільство
Із 1 січня 2020 року зросте тариф на доставку періодичних видань. Міністерство інфраструктури оприлюднило проект наказу про зміну тарифів на приймання та доставку періодичних друкованих видань. Про це повідомляє прес-служба АТ "Укрпошта". – Тиражі друкованої преси падають і будуть падати в силу цифровізації, скорочення кількості жителів країни, особливо жителів села, які є основними передплатниками. "Укрпошта" буде робити все можливе, аби їх утримати – зап...
Суспільство
Залишилося два тижня до початку навчання, а, отже, час збирати дитину до школи. Ціни на шкільний одяг виросли у порівнянні з минулим роком. Попит на шкільну форму знизився, особливо враховуючи те, що з 1-го вересня можна ходити без неї. Ціни на одяг різні. Наприклад, вартість сорочки для хлопчика на ринку коливається від 100 до 950 грн, штани коштують 450-500 грн. Блуза для дівчинки – 100-400 грн, спідниця – 250-400 грн, сукня – 300-600 грн. Спортивні кост...
Суспільство
16-го серпня колишній заступник міського голови Полтави Людмила Бойченко влаштовує прес-конференцію для представників полтавських ЗМІ. Ми зустрічаємося із нею за кілька годин після завершення конкурсу на посаду керівника міського управління освіти. Комісія за результатами трьох турів відбору називає переможцем конкурсу Юрія Матвієнка. Наша співрозмовниця Людмила Бойченко також претендує на посаду очільника міської освіти, проте не перемагає. На її перекона...
Пригоди
16-го серпня близько 22:00 сталася аварія на вулиці маршала Бірюзова у Полтаві. Автомобіль ВАЗ-2109 наїхав на двох підлітків – 2003-го та 2004-го років народження. Із забоями та саднами постраждалих госпіталізували до дитячої міської клінічної лікарні. Про це повідомили у поліції Полтавської області. Раніше у трагічному ДТП на Полтавщині загинула одна людина і постраждали ще шість.
Спорт
36-річний диспетчер кол-центру «102» Сергій Шульга проїхав 1000 кілометрів веломарафону від Полтави до Житомира. На дорогу витратив 70 годин 10 хвилин і посів друге місце у своєму заїзді. Про це повідомляють у поліції Полтавської області. До цього Сергій Шульга брав проїжджав відстані у 200, 300, 400 та 600 кілометрів. Після заїзду у 1000 кілометрів диспетчер отримав почесне звання «СуперРандоннер». Сергій Шульга зайнявся велоспортом два роки тому. Під час...
Спорт
У 4-му турі чемпіонату України полтавська «Ворскла» вдома прийме дніпровський «Дніпро-1». Гра розпочнеться о 14:00 на стадіоні імені Бутовського. Про це повідомляє прес-служба полтавського клубу. Матч судитиме арбітр із Києва Євген Арановський. У прогнозі на сайті sport.ua перевагу віддають футболістам із Дніпра. Їм пророкують перемогу із мінімальним рахунком – 0:1. Також журналісти видання наводять орієнтовні склади обох команд. «Ворскла»: Ткаченко – Пе...
Культура
17-го серпня 1968-го року у місті Самбір на Львівщині народився український музикант Андрій Кузьменко ("Кузьма Скрябін") - багаторічний соліст та лідер українського гурту "Скрябін". Його пісні, які були популярними за життя виконавця, після його трагічної загибелі стали культовими. Нагадаємо, Андрій Кузьменко загинув 2-го лютого 2015-го року. У ДТП на Дніпропетровщині "Тойота Секвойя", за кермом якої їхав співак, врізалася у молоковоз. "Кузьма" загинув на...
Екологія
17 серпня Україна буде однією з найхолодніших у Європі. Про це повідомила Наталка Діденко на свої сторінці у Facebook. Вона пише: – Денна температура повітря становитиме +17+24 градуси. У південній частині та на Сході буде тепліше, +23+28 градусів. Дощів буде небагато. Найближчими вихідними є ймовірність опадів на Півночі та Сході, дотягне місцями до Черкащини, у суботу де-не-де на Заході. Проте ці опади будуть локальними і млявими. Більшість території на...
Суспільство
Проблем у місті вистачає, і питання водопостачання, а особливо в місцях приватної забудови, завжди стоїть гостро. Адже у розпал літнього сезону забір води значно збільшується, тиск води зменшується. З метою вирішення гострого соціального питання у 2018 році було розпочато будівництво водопровідної мережі на відрізку від існуючої водопровідної мережі на перетині вулиць Миру та Панянка до існуючої водопровідної мережі на перетині вулиць Князя Ігоря Святослав...