• Головна
  • На Полтавщині збудують меморіальний комплекс болгарському царю
15:38, 18 травня 2017 р.

На Полтавщині збудують меморіальний комплекс болгарському царю

На місці захоронення Хана Курбата збираються побудувати меморіальний комплекс.

У с. Мала Перещепина Новосанжарського району запланували побудувати меморіальний комплекс болгарському царю Хану Курбату.

Як повідомила прес-служба ОДА, його планують звести на місці захоронення болгарського монарха - це місце позначене пам’ятним знаком, до якого веде 220-метрова доріжка.

Неподалік меморіалу планують побудувати музей та готель. Адже на місці поховання Хана Курбата у вересні відбудеться Собор болгар, які прибудуть вшанувати свого праотця.

Побудувати меморіальний комплекс вирішили представники Міжнародного благодійного фонду «Хан Курбат». Вони вже представили новий проект пам’ятника болгарському царю на зустрічі із керівництвом Полтавської ОДА.

Полтавщина для громадян Болгарії – знакове місце, адже саме тут розпочалося формування їхньої держави.

Представники благодійного фонду представили новий проект пам’ятника, на якому зображений болгарський монарх разом із синами. Також, неподалік комплексу планують побудувати музей та готель для розміщення гостей.

Геннадій Фасій, очільник обласного управління культури, у свою чергу, стверджує, що представники влади Полтавщини постійно підтримують зв'язок із болгарами та допомагають у проведенні Соборів:

– Хан Курбат створив болгарську державу. Тому для них це місце святе, адже болгари розуміють, що саме звідси розпочалася їхня державність. Нині Новосанжарська адміністрація шукає землі для проведення Собору, щоб задовольнити вимоги гостей. Але нині треба привести до ладу дороги, щоб туристи могли зручно дістатися до пам’ятника Курбату.

Тож на Полтавщині прокладуть  ще один знаковий туристичний маршрут.

Протягом 16-17 вересня на Полтавщині  у с. Мала Перещепина пройде всеболгарський Собор, куди мають прибути керівники Болгарії та туристи.

1452.jpg
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хан #курбат #памятник
Оголошення
live comments feed...