• Головна
  • Які соцмережі можуть замінити російські заблоковані
17:12, 17 травня 2017 р.

Які соцмережі можуть замінити російські заблоковані

MADE IN UA -  існують українські соціальні мережі, варті уваги, як альтернатива після заблокування в Україні «ВКонтакте» і "Однокласники".

Звісно, українські соціальні мережі значно поступаються таким відомим гігантам як Facebook, Twitter чи Instagram.

Але сам факт їхнього існування вартий уваги: 

UkrOpen —  Розробники запевняють, що UkrOpen не скопійована з жодної відомої соцмережі, а написана повністю «з нуля». Цікаво, що в соціальну мережу вбудована пошукова система новин, яка дає змогу не тільки бути в курсі останніх подій, а й обговорювати ці події з користувачами. Зверніть увагу, що реєстрація на ресурсі дозволена користувачам, старшим за 13 років.

Ц.укр — «Ц.укр» – це такий-собі вітчизняний Facebook+ВКонтакте. Назва є скороченням словосполучення «Це – Україна». Домен кириличний. Ресурс позиціонує себе як молода українська соцмережа, створена під керівництвом киянина Михайла Гриненка. Адміністрація порталу постійно проводить конкурси для своїх користувачів. Важливий нюанс: якщо ви зберігаєте улюблені фото та музику «ВК» – то можна одним кліком перенести всю інформацію у свій акаунт на «Ц.укр». Якщо вам це не потрібно, то просто заповніть анкету для реєстрації.

Hurtom.com — «Гуртом» або Hurtom – популярний український інтернет-портал, який створювався як сайт з українською культурою та обмінником вітчизняних файлів та даних без реклами. Зараз головна мета діяльності порталу полягає в поширенні кінофільмів українською мовою. Фани також можуть обговорювати стрічки та серіали на форумах сайту.

Ukrface.com.ua — Соцмережа, яка також є поєднанням двох популярних платформ. У ній є всі звичні для нас функції: особиста сторінка, друзі, музика, фото, відео і загальний чат. Родзинкою UkrFace є переклад на живу кримськотатарську мову, який не пропонує жодна із наших чи закордонних соцмереж.

Українці — Одна з перших укрсоцмереж. За словами розробників, їхня ідея полягала у створенні української соціальної мережі з патріотичним нахилом, якій не було аналогів на той час. Основною метою її створення була популяризація української мови.

Щодо останньої соцмережі - ідея гарна, а  реалізація підвела. «Українці» були створені в січні 2009 року, але мають користувачів трохи більше 20 тисяч. Проблемою є те, що «Українці» підтримують лише текст. Ні музики, ні відео, ні стрічки новин, ви тут не знайдете. Тож, з таким функціоналам конкурувати з іншими соціалками неможливо. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#соцмережі #санкції
Оголошення
live comments feed...