Київським журналістам показують туристичну Полтавщину

Від 5 по 7 липня для журналістів з м. Києва відділ з питань туризму і курортів Полтавської ОДА організував прес-тур «Полтавщина туристична». Вн проходить за маршрутом: м. Київ – смт Велика Багачка – смт Опішня Зіньківського району - м. Київ.

6 липня учасники туру оглянули санаторій «Псьол»,  головним багатством якого є хлоридно-натрієва слаболужна мінеральна вода «Великобагачанська», що видобувається з власних свердловин глибиною 300 м, розташованих на його території,  яка використовується для питного лікування і зовнішнього застосування, ознайомляться з кінним маршрутом, візьмуть участь у сплаві на плоту по р. Псел та культурно-мистецькому святі «Івана Купала» (смт Велика Багачка).

На сьогодні запланували - переїзд до смт Опішні Зіньківського району - столиці українського гончарства, огляд Національного музею-заповідника українського гончарства, що є багатофункціональним науково-дослідним і культурно-освітнім закладом, аналогів якому немає на всьому пострадянському просторі, та який володіє найбільшою в Україні колекцією традиційної кераміки.

Учасники прес-туру відвідають музей - садибу відомих гончарів - родини Пошивайлів, музей - садибу Олександри Селюченко - відомої майстрині дитячої глиняної іграшки, Центр духовного відродження із виставкою сучасних гончарних виробів, музей - садибу філософа й колекціонера опішнянської кераміки Леоніда Сморжа.

По закінченні екскурсійної частини подорожі відбудеться відкриття туристичного маршруту з активним способом пересування (вело та пішохідного),  смт Опішня (огляд картосхеми, маркування), що є спільним проектом громадського об'єднання «ВелоПолтава», Полтавської обласної федерації спортивного туризму України, туристсько-спортивного клубу «Спелерс», приватного підприємця Олександра Кудинця.

О 13 годині за круглим столом за участю заступника голови  обласної державної адміністрації Шадчнєва Віктора Миколайовича та виконавчого директора асоціації «Туристичний прес-клуб України» Царука Володимира Васильовича, представників громадськості та малого підприємництва (об'єкт зеленого туризму та центр туристичної інформації  смт Опішня «Старий хутір») учасники прес-туру обговорять актуальні проблеми туристичної галузі.

Завершальним етапом стане прес-конференція, на якій підіб'ють підсумки прес-туру «Полтавщина туристична» та розглянуть подальші перспективи просування туристичного продукту на теренах України.

Новини Полтавщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі