Вночі у Полтаві провокатори намагалися влаштувати бійку на «мовному» ґрунті

6 липня у Полтаві о третій ночі двоє молодих людей намагались вступати у сварки з активістами опозиційних партій, які на підтримку української мови другу ніч поспіль чергують у наметах під будівлею Полтавської обласної державної адміністрації.

"Була дівчина і хлопець років 25. Дівчина підійшла до намету партії "Удар" і ледь не криком почала казати, що українська мова тільки для бидла. Говорила, що ненавидить Україну і Полтаву. На наше зауваження, що в Україні державною має бути лише українська, дівчина російською заявила: "Ніколи не вчитиму цю ганебну мову. Спілкуватимуся лише російською і добре, що наша влада прийняла такий гарний закон", - сказав 32-річний Юрій, активіст політичної партії "Удар".

За словами чоловіка, доки дівчина провокувала на негативну реакцію мітингувальників, хлопець знімав розмову на відеокамеру та записував на диктофон.

"Усі зразу зрозуміли, що відбувається провокація. Тим не менш на молодих людей навіть голосу ніхто не підвищив. Активісти спілкувалися спокійно та виважено. А це ще більше дратувало дівчину, яка ще завзятіше почала розхвалювати російську мову та теперішню владу", - розповів активіст.

За 20 хвилин невідомі пішли.

"Цікаво, що вони підходили тільки до тих наметів, де стояли по 2 — 3 людини. Біля намету об'єднання "Свобода" було шестеро молодих хлопців, то невідомі туди навіть не поткнулися", - підсумував активіст.

Нагадаємо, у Полтаві третій день продовжується безстрокова акція протесту проти мовного законопроекту.

Gazeta.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі