Полтавська влада дає дотації на молодняк

Нещодавно заступник голови Полтавської облдержадміністрації Володимир Замикула узяв участь у роботі селекторної наради Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Головним питанням, яке обговорювали присутні, було питання ходу проведення роботи з прийому документів та виплати дотації фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби. Не зважаючи на обсяг проведених робіт, аграрії констатували: темпи використання бюджетних коштів поки що незадовільні. Про це повідомили у прес-служби Полтавської ОДА.

Так. станом на 4 липня поточного року прийнято документи від 29 тис. фізичних осіб, що, зважаючи на наявність 405 тис.голів молодняку віком до 15 місяців, є недостатнім показником. У державі вже проідентифіковано 153 тис.голів молодняку, тобто це те поголів’я, на яке вже сьогодні можна оформити дотацію.

Стосовно ситуації у Полтавській області, Володимир Замикула відмітив: станом на 5 липня 2012 року прийнято документи на виплату дотації на 2338 гол. молодняку. В області продовжується робота з ідентифікації. А це має посприяти прискоренню подачі документів. Питання виплати спеціальної бюджетної дотації знаходиться на жорсткому контролі в облдержадміністрації. Про хід виконання робіт звітують щодня. Для надання практичної допомоги в оформленні дотації на місцях у нашому регіоні створено спеціальні мобільні групи.

Полтавщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі