На Полтавщині двоє рибалок «упіймали» кримінальну відповідальність

Усі «досвідчені» рибалки знають, що особа, яка використовує незаконні знаряддя лову, може понести як адміністративну так і кримінальну відповідальність.

Проте навіть перспектива штрафних санкцій та можливість опинитися в місцях позбавлення волі не лякає прихильників «легкого шляху» до збагачення.

Розраховуючи на «вдачу», 41-річний непрацюючий чоловік плаваючи на гумовому човні уздовж берега на Дніпродзержинському водосховищі біля села Солошинського, закидав у воду сітку. Саме там, «на гарячому», він і був затриманий міліціонерами лінійного відділу. На момент приходу правоохоронців браконьєр встиг виловити більше 23 кілограмів риби, чим завдав державі збитків на суму близько 3 300 гривень.

Того ж дня за аналогічний злочин було затриманого 26-річного непрацюючого кременчужанина. У сітку браконьєра потрапило 18 кілограмів риби на суму 3 200гривень.

Згідно чинного законодавства, знаряддя промислу та все здобуте незаконним шляхом у браконьєрів конфісковано.

Міліція Полтавщини нагадує, що вказані дії підпадають під ознаки злочину, передбаченого частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним промислом).

За порушення встановлених правил вилову риби чоловікові загрожує штраф або обмеження волі на строк до 3-х років.

Репортер Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі