Жахи кременчуцького моргу: трупи валетом і корупція влади

У Кременчуці журналісти виявили кричущу проблему – корупцію і халатність у покійницькій. До ЗМІ підключилися просто небайдужі громадяни, які почали збирати підписи за відставку мера міста і керівника міськздраву.

Скандал у кременчуцькому морзі розгорівся після того, як на лікарняний пішов єдиний патологоанатом і родичі померлих не змогли вчасно забрати тіла на поховання. Скарги дійшли до новопризначеного в.о. начальника патологоанатомічного бюро Полтавської області Вадима Українця. Він приїхав з інспекцією у відділення і був шокований побаченим: у холодильнику міського моргу трупи лежали покотом. Він вважає, що причиною такого неподобства є те, що міська влада здала комерційним структурам частину приміщень в оренду. Про це чиновник розповів журналістам ТРК "Візит".

Цікаво, що в Полтаві все тіла померлих з лікарень в бюро доставляються безкоштовно. А в Кременчуці – платно.

До речі, про проблеми в кременчуцькому морзі раніше заявила депутата міськради Кременчука Валентина Гордєєва (фракція "Самопоміч"). Під час свого візиту в паталого-анатомічне бюро в першій міській лікарні ім. Богаєвського вона побачила, що "на трьох візках лежать "валетом" шість трупів і ще два вже одягнених готові на видачу". Цей факт обурив депутата, яка прийшла для з'ясування законності оплати послуг бюро.

Через скандал мешканці Кременчука розпочали збір підписів за відставку з посади міського голови Кременчука Віталія Малецького та керівника міського управління охорони здоров’я Максима Середи.

Нагадаємо, за допомогою журналістів проблеми свого бюро вирішили патологоанатоми Миргорода.