Коли запрацює полтавський «Біг Бен»

Головний годинник Полтави вже давно не показує точного часу. Його дзвони також вже давно не працюють, а на циферблаті повсюди містяться тріщини. Пожежну частину по вул. Шевченка збудували в 1953–1957 роках. У цей час звели й вежу, а потім установили годинник. Та в 1990-х його змінили на новий, грецький. Він працював справно, мав 7 дзвонів.

Та, як виявляється, будівля, що входить до переліку визначних місць Полтави не знаходиться на балансі міської влади. Як повідомив нам Ігор Дудка, керівник прес-служби Полтавської міської ради, оскільки годинник на вулиці Шевченка не знаходиться на балансі міста, то і кошти на ремонт міська влада не виділятиме.

— Використання коштів на об’єкти, які не знаходяться на балансі міськвиконкому є нецільовим використанням, — зазначив Ігор Станіславович.

Віталій Шкаревський, начальник прес-служби ТУМНС України у Полтавській області, зазначив, що пожежна частина на вулиці Шевченка перебуває на балансі МНС, проте сам годинник — ні, а коштів на його ремонт у МНС також немає.

Тому залишається тільки чекати, що колись, полтавський «Біг Бен» таки знайде свого спонсора.

Полтавщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі