• Головна
  • 36 млн грн додатково пустять на ремонт полтавських доріг
11:54, 5 травня 2017 р.

36 млн грн додатково пустять на ремонт полтавських доріг

У І кварталі вдалося залучити додаткові кошти, які будуть направлені на ремонт та реконструкцію автошляхів Полтавської області. Йдеться про суму у 36 мільйонів гривень.

Полтавська область входить до складу регіонів, які беруть участь в «дорожньому експерименті». Його розпочали реалізовувати на території України у 2015 році.

– Так званий «дорожній експеримент» передбачає спрямування надпланових доходів митниць на ремонт і будівництво автомобільних доріг. Відповідний закон був прийнятий Верховною Радою. Спочатку пілотними були лише п’ять регіонів: Волинська, Чернівецька, Львівська, Одеська області та м.Київ, – розповів про нововведення начальник Служби автодоріг Полтавщини Володимир Трояновський.

У 2017 році ініціатива була продовжена та поширена на всі області країни. – За результатами діяльності Полтавської митниці ДФС у І кварталі на ремонт автомобільних доріг нашої області буде спрямовано близько 36 мільйонів гривень. Якщо планові надходження митниці й надалі будуть перевиконуватися, а ми на це дуже сподіваємося, то до кінця року за рахунок «дорожнього експерименту» можна буде якісно відремонтувати чималі відрізки автошляхів, – коментує додаткові надходження Трояновський.

Загалом впродовж січня-квітня 2017 року понад 4 млрд. грн. направлені на реконструкцію доріг у рамках «дорожнього експерименту». Найбільше коштів на ремонт доріг акумульовано у березні – квітні (відповідно майже 1,7 млрд. грн. та близько 1 млрд. грн.). За результатами січня на ремонт доріг акумульовано понад 600 млн. грн., у лютому – понад 800 млн грн, повідомила прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт #дороги
Оголошення
live comments feed...