10:18, 3 травня 2017 р.
У Дібрівці пройшов кінно-спортивний фестиваль
Гостям показали перегони рисаків орлівської та російської пород, акробатичні трюки верхи.
Пригощали справжнім кумисом, якого, щоправда, вистачило не на всіх, пише "Трибуна".
Кінно-спортивне свято – с перегонами рисаків, розвагами та концертом – у Дібрівці Миргородського району влаштували вже 15-й раз.
Горда, Краля, Краш – цього разу за призи змагалися рисаки орловської та російської пород у п’яти заїздах. Здається, можливості робити ставки на переможця глядачам дуже не вистачало.
Перед глядачами заходу виступили два кінні театри. Юнаки та дівчата з театру “Чотирі підкови” (Диканька) та проесійні актори кінного театру “Українські козаки” (Київ). Справжня акробатика верхи – рівень майстерності виконавців бік настільки високим, що кожен трюк публіка зустрічала оваціями.
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Кінне свято
Довідка: Дібрівський кінний завод є одним з найдавніших та найбільших центрів розведення рисистих коней в Україні, що відіграв провідну роль в удосконаленні орловської і російської рисистих порід, а також ваговозів. Заснований 1888 великим князем Дмитром Романовим, хоча коней тат почали розводити ранше – ще ха часів Кочубеїв та, згодом, Муравйових-Апостолів. Серед найвідоміших селекц. надбань – лінії Гільдійця та Газовата російської рисистої, Воїна, Бубенчика та Вєтра орловської порід. Довгий час у Дібрівці діяв також іподром. Але й нині рисаки заводу – постійні учасниками перегонів на вітчизняних і закордонних іподромах. Радянські ЗМІ свого часу писали про безпрецедентну в історії світового конярства історію племенної кобили Гільди, яку фашисти двічі намагалися вивезти до Німеччини. Однак вона втекла і, перейшовши Європу, повернулася в Дібрівку, за що їй було виколото очі. 1945 радянський танкіст, колишній конюх заводу Г. Сафронюк впізнав Гільду серед інших коней у Берліні, після чого її повернули у Дібрівку. Про неї зняли документальний фільм, біля головної будівлі заводу Гільді встановили пам’ятник.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:32, 3 грудня
09:16, 7 грудня
11:21, 5 грудня
21:05, 1 грудня
25
live comments feed...