Хто з депутатів Полтавщини здав рідну мову

Цього дня 248 депутатських карток (саме карток, бо багато депутатів відпочиває після каторжної праці з "покращання життя вже сьогодні"), проголосували за прийняття законопроекту “Про засади державної мовної політики” наприкінці робочого дня.

Коментар глашатая "покращувачів" Михайла Чечетова влучно пояснює реальний стан речей: "Оцените красоту игры. Мы их развели, как котят. Я не знаю, что они будут делать на выборах".

Незважаючи на те, що Полтавщина і Полтава зокрема є більшістю україномовна, депутати з Полтавщини також внесли внесок в цей акт зради інтересів виборців.

Полтавщина має знати своїх героїв. Отже, за розкол України за мовною ознакою проголосували:

- Андрій Веревський (Полтава, фракція ПР)

- Олег Надоша  (Кременчук, фракція ПР).

- Сергій Гордієнко (Полтавщина, фракція КПУ).

Нагадаємо, що обидва народні обранці потрапили до парламенту за списками БЮТу - Веревський у 2007 році.  А головний ідеолог ВО "Батьківщина" на виборах-2006 Олег Надоша втік до регіоналів ще раніше - ще у 2006 році, за що його включили до списку ПР на виборах-2007. Як пам"ять про ті часи зберігаю календарик БЮТ "Весна переможе", де у вихідних даних значиться "Відповідальний за випуск О.Надоша".

Щодо  Гордієнка, то принаймні я не чув, щоб він користувався іншою мовою, крім української. Але чомусь рідна мова йому також стала непотрібна.

Просимо запам"ятати ці славні імена, щоб пригадати їм сьогоднішнє голосування у майбутньому.

Хто з депутатів Полтавщини здав рідну мову, фото-1

Андрій Веревський

Хто з депутатів Полтавщини здав рідну мову, фото-2

Олег Надоша

Хто з депутатів Полтавщини здав рідну мову, фото-3

Сергій Гордієнко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі