Реклама
14:39, 12 лютого 2017 р.

Графік прибирання на місяць

Реклама

Можливо, ці поверхні брудняться не так швидко, як раковина або килими, але забувати про них теж не можна! Використовуйте цей графік прибирання квартири на місяць. Хозтовары оптом для уборки покупайте здесь.

РОБОЧИЙ СТІЛ

Протріть поверхню столу, щоб змити бруд і пил. Вдома достатньо вологої губки, на роботі можна скористатися дезінфікуючими серветками для оргтехніки. Обов'язково протріть мишку та клавіатуру. Зверніть увагу: якщо ви часто їсте перед комп'ютером, клавіатуру можуть забиватися частинки їжі. У цьому випадку чистити її потрібно частіше (раз на тиждень або по мірі забруднення) і більш ретельно.

ЯЩИК ДЛЯ СТОЛОВИХ ПРИЛАДІВ

графік2

Не дивно, якщо вам взагалі не приходило в голову мити, адже ми кладемо в нього чисті ножі і виделки, правильно? Насправді, якщо в ящик потрапляють вологі прилади, то створюється ідеальне середовище для розмноження мікробів, грибків і цвілі. Ви ж не хочете, щоб все це виявилося на ложках, якими їдять дорослі і діти? Раз на місяць дістаньте всі прилади, як слід промийте теплою водою, отвори й решітки почистіть за допомогою щітки.

КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ ЛЬОДУ І НАПОЇВ В ХОЛОДИЛЬНИКУ

Якщо в холодильнику є відділення для напоїв, його потрібно мити, навіть коли ви заливаєте чисту питну воду. Те ж саме відноситься до відділення для льоду. На внутрішніх поверхнях поступово утворюється наліт, можуть навіть з'являтися пліснява та грибок. Вивчіть інструкцію виробника, щоб вибрати оптимальний спосіб дезінфекції. Якщо особливих вказівок немає, змішайте оцет з водою у співвідношенні 1:1, умочіть в розчин зубну щітку і почистіть всі поверхні, до яких зможете дістатися. А потім пропустіть через відділення для льоду і напоїв 3-4 склянки.

ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ ОВОЧІВ В ХОЛОДИЛЬНИКУ

На свіжих овочах та фруктах може жити таку ж кількість мікроорганізмів, як на сирому м'ясі: бактерії з ґрунту потрапляють навіть на дачні овочі і фрукти, які прийнято вважати чи не є стерильними і з грядки, навіть не обполіскуючи водою. Щоб видалити бактерії, раз в місяць промивайте всі відділення холодильника губкою з теплою водою і милом.

#Графікприбираннянамісяць
Оголошення
live comments feed...