• Головна
  • На Полтавщині втілюють систему "Електронний пацієнт"
12:19, 28 квітня 2017 р.

На Полтавщині втілюють систему "Електронний пацієнт"

У соцмержах користувачі Гадяцького району активно обговорюють нововведення у медичному обслуговуванні - "Електронний пацієнт". Електронна картка містить історії хвороб пацієнта і курси лікування.

Щоб пацієнт у максимально стислий термін одержав кваліфіковану медичну допомогу, складено електронний реєстр бази даних пацієнтів, можна отримати талон і направлення до лікарів. Також передбачена можливість записатися на прийом онлайн.

Медики проходять спеціальне навчання для опанування комп'ютерних програм. Зокрема, у фахівців є запитання по роботі модулю «Профогляд» та у впровадженні нових  протоколов лікування та внесення ліків у базу даних за європейськими протоколами, щоб виписувати рецепти за наявністю діючої речовини.

Свiй досвід із впровадження системи «Електронний пацієнт» уже має також Полтавська міська поліклініка №4 у Полтаві.

Кореспонденти "Регіону" провели журналістський експеримент, і протестували на собі роботу програми "Електронний пацієнт".

Гадяччан, які, матимуть проблеми із записом до лікаря через програму "Електронний пацієнт" просять фіксувати ці випадки на відео. Якщо будуть докази збоїв програми чи зриви в роботі з вини персоналу, керівництво РДА обіцяє усунути недоліки.

#електронний #пацієнт #реформа
Оголошення
live comments feed...