18:06, 28 квітня 2017 р.
«Київстар» завищував тарифи на послуги мобільного зв'язку
АМКУ виявив у діяльності мобільного оператора ознаки зловживання монопольним становищем.
Мобільний оператор «Київстар» запустить нові тарифи на послуги зв'язку, в межах яких зменшена вартість дзвінків на стаціонарні телефони, повідомляє «ТСН».
Таке рішення керівництво мобільного оператора прийняло керуючись рекомендаціями Антимонопольного комітету.
Торік АМКУ виявив у діяльності «Київстару» ознаки зловживання монопольним становищем. Зокрема, оператор необгрунтовано завищував вартість дзвінків на стаціонарні телефони.
Відповідно до розпорядження «Київстару», вартість вихідних дзвінків на номери інших операторів у межах наданих 30 хвилин становитиме 16 копійок за хвилину, а поза межами використання наданих хвилин — 74 копійки.
Раніше повідомлялося, що три найбільші українські мобільні оператори – "Київстар", "МТС Україна" та Lifecell – надавали своїм абонентам неточну інформацію щодо тарифів на голосовий зв'язок.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:30
Вчора
Оголошення
08:52, 16 березня
07:16, 21 березня
10:37, 23 березня
live comments feed...