• Головна
  • У Полтаві відстоюють право учасників бойових дій на землю
15:33, 27 квітня 2017 р.

У Полтаві відстоюють право учасників бойових дій на землю

Десятеро учасників бойових дій подали документи на отримання земельних ділянок площею 17 гектарів у Новосанжарському районі до обласного Держгеокадастру Полтавщини.

Виготовлення проектної документації та оформлення документів здійснювалося за кошти бійців - 2,5 тис. гривень з кожного.

Близько шести місяців бійці разом із обласним управлінням збирали документи на отримання земельної ділянки, а в останній момент бійці побачили документи про оренду всієї цієї площі для Приватної агрофірми «Обрій».

Свободівці прийшли підтримати хлопців та допомогти у вирішенні ситуації.

До них вийшов керівник Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області Вадим Чувпило, який підтвердив – документи приватної фірми на оренду землі були підробкою.

Дозвіл на оренду підписувалися з Новосанжарською районною державною адміністрацією в обхід Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області.

"В результаті, ми домоглися того, щоб інспекція разом з хлопцями вирушила до Новосанжарського району - зафіксувати факт порушення законодавства. Також Головне управління Держгеокадастр`у звернеться в правоохоронні органи, щоби скасувати договір про оренду. Ми домоглися справедливості. Землю нададуть учасникам бойових дій», - зазначив депутат міської ради, свободівець Юліан Матвійчук

Учасників бойових дій хотіли розвести, "як кошенят" - не вийшло, - констатував він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#держгеокадастр
Оголошення
live comments feed...