• Головна
  • До кінця року на Полтавщині з'являться ще 7 опорних шкіл
08:17, 26 квітня 2017 р.

До кінця року на Полтавщині з'являться ще 7 опорних шкіл

На відео-нараді в облдержадміністрації з представниками Міносвіти обговорили необхідність відкриття більшої кількості опорних шкіл в об’єднаних територіальних громадах та удосконалення системи підвозу учнів.

–​ Діти як у містах, так і в селах, мають право на якісну світу. А грамотна інфраструктура об’єднаних громад – шкільні автобуси та упорядкований транспортний зв’язок – значно впливає на якість навчання та розвитку дітей, – зауважив голова ОДА Валерій Головко.

– Цього року видатки на оснащення опорних шкіл, лабораторій та шкільні автобуси зросли. Тому, думаю, дані питання будуть вирішені.

Зараз на територіях об’єднаних територіальних громад Полтавщини діють три опорні школи.

Ще дві – у Бутенках та Диканьці – будуть готові прийняти школярів 1 вересня.

– Працюємо, щоб до кінця року відкрити ще 7 опорних шкіл, – сказала директор Департаменту освіти й науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

Загалом же в Україні, зі створених у 2015-2016 роках 178 опорних шкіл, 39 – в ОТГ.

Під час наради також підписали спільний лист МОНу та Мінрегіону щодо створення Нового освітнього простору.

Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич покладає надії у цьому на новостворені опорні школи в ОТГ з грамотним керівництвом, активними вчителями, котрі готові співпрацювати й створювати Новий освітній простір.

Для цього проекту пропонують відібрати 200 шкіл, а з них – 50. Фахівці останніх стануть співтворцями змін – готуватимуть ефективні навчальні програми для початкових класів, освітнього і культурно-спортивного розвитку дітей.

–​ Є великий запит на зміни. Маємо у школах готувати дітей до реального життя, аби вони отримали якісну освіту та були в подальшому конкурентоспроможними на ринку праці, – наголосила Лілія Гриневич.

Також на нараді обговорювали важливість створення Центрів безпеки громадян в ОТГ задля своєчасного реагування на надзвичайні ситуації.

Прес-служба Полтавської ОДА

^5

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опорна #школа #Полтава
Оголошення
live comments feed...