• Головна
  • З початку року полтавські волонтери утилізували більше 7,2 тис. кг скла
15:41, 25 квітня 2017 р.

З початку року полтавські волонтери утилізували більше 7,2 тис. кг скла

За минулий тиждень з вулиць Полтави волонтери зібрали та вивезли на утилізацію (повторне використання) 2 300 кг скловідходів.

Прибрана була територія від ТЦ "Метро" до Обласного протитуберкульозного диспансеру, територія зруйнованого корпусу заводу "Знамено" та зібрано сотні кілограм віконного скла від мешканців Полтави.

Як повідомив волонтер Сергій Антоненко, загалом, з початку 2017 року полтавцями передано на додаткове перероблення 7215 кг скловідходів.

Цікава історія трапилась на вул. Курчатова в Полтаві. Автомобіль волонтерів зупинила поліція на автомобілі Skoda. При з'ясуванні вантажу в причепі поліцейські запросили документи на склобій, типу про природу походження скла вагою 1210 кг.

"Такого питання я не очікував від представника влади. Тобто після того, як ми прочистили територію від скловідходів, які лежали там роками, нам потрібно було десь взяти на них документи отримання такого вантажу?", - зазначив Сергій Антоненко.

Після пояснення що це вже минуле сміття від мешканців Полтави та огляду вмісту легкового причіпу поліція  зрозуміла  дурість запитання і все закінчилось мирно.

Нагадаємо, раніше полтавських волонтерів оштрафували за неналежне перевезення склобою

До слова, на утилізацію не приймаються: дзеркала, ТВ-кінескопи та монітори, армоване скло та скло-тріплекс (плівка).

Кожна тонна переробленого склобою заощаджує більше тонни природної сировини, в тому числі 650 кг піску, 150 кг соди та 200 кг вапна. Використання склобою дозволяє склотарній промисловості скоротити енергетичні затрати. Так, використання енергоносіїв зменшиться приблизно на 23% для кожних 10% склобою, використаного у виробничому процесі.

^4BC

^4BC

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#скло #утилiзацiя #Полтава
Оголошення
live comments feed...