На Полтавщині пройшов 14 мото-рок фестиваль «Небеса» 2012 (ФОТО)

29 червня - 1 липня 2012 року в м. Гребінка було проведено щорічний 14-тий мото-рок фестиваль «Небеса» 2012.  Він присвячений пам’яті людей, чиє життя обірвалось в молодому віці.

Гребінківський парк біля стадіону "Юність" у черговий раз став притулком для сотень байкерів. 

У ці літні дні погода неначе спеціально проявила прихильність до організаторів фестивалю, давши можливість насолодитися усім, що дарує справжній байк зліт - дорогою, спілкуванням з добрими друзями і хорошою музикою.

Хлопці з Гребінки завжди відрізнялися привітністю прийому, а цього разу вона була приправлена гідною організацією порядку. Час і досвід дають свої результати! Пропускний режим, місце для парковки, охорона - усе це працювало на імідж організаторів, і не було нав'язливим для волелюбної натури байкерів. 

Вразив мотопробіг по місту. Хтось скаже: "а що там в Гребінці може вразити!"?. В тому і річ, що хлопці, по болтику свої байки, що зібрали, значно більше одушевляють своїх "коней", цінують їх такими, якими їх зробили власні руки. Мабуть, тому дисципліна в колоні була не в приклад вище, ніж на багатьох іменитих зльотах. Та і жителі міста проявили на ділі свою симпатію до байкерів.

Біля храму Святого Георгія Побєдоносця відбулося освячення байкерської техніки священиком Стефаном Худиком, після чого центральними вулицями тихого містечка прогуркотіло півсотні швидкісних мотоциклів.

Мотоциклісти терпляче чекали того... останнього, що стріляє вихлопом, що кашляє в карбюратори, даючи можливість усім насолодитися цілісністю такого рідкісного для городян видовища.

Вельбой Олександр «Cowboy» на запитання: " Що дає байкерство і для чого проводиться такий з’їзд?", зізнався, що байкерство дає відчуття максимальної свободи, а з’їзд дає можливість спілкування з людьми, які відчули цей смак свободи.

Під час рок-концерту було багато красивої музики. Приємно дивували запрошені на фест наші незмінні друзі: група «Цензор», «RISING», співачка Сюзанни ELPy. Колективи, що змінювалися на сцені, час від часу видавали настільки вражаючі речі, що стає дивовижним вміст багатьох музичних телеканалів, що роблять кар'єру на "зарубежке", і нездатних розгледіти безцінне під власними ногами. 

Ну і, звичайно, не обійшлося без конкурсів. 

Фестиваль "Небеса" проводиться з 1997 року. Спочатку, як фестиваль молодіжної музики. У 2005 року до музикантів приєднались байкери, і фестиваль став "мото-рок". У 2008 році отримав назву "Небеса" і проводиться з метою вшанування пам'яті людей, чиє життя обірвалось у молодому віці.

На Полтавщині пройшов 14 мото-рок фестиваль «Небеса» 2012 (ФОТО), фото-1
На Полтавщині пройшов 14 мото-рок фестиваль «Небеса» 2012 (ФОТО), фото-2
На Полтавщині пройшов 14 мото-рок фестиваль «Небеса» 2012 (ФОТО), фото-3
На Полтавщині пройшов 14 мото-рок фестиваль «Небеса» 2012 (ФОТО), фото-4
На Полтавщині пройшов 14 мото-рок фестиваль «Небеса» 2012 (ФОТО), фото-5
На Полтавщині пройшов 14 мото-рок фестиваль «Небеса» 2012 (ФОТО), фото-6
На Полтавщині пройшов 14 мото-рок фестиваль «Небеса» 2012 (ФОТО), фото-7
На Полтавщині пройшов 14 мото-рок фестиваль «Небеса» 2012 (ФОТО), фото-8
На Полтавщині пройшов 14 мото-рок фестиваль «Небеса» 2012 (ФОТО), фото-9
На Полтавщині пройшов 14 мото-рок фестиваль «Небеса» 2012 (ФОТО), фото-10
На Полтавщині пройшов 14 мото-рок фестиваль «Небеса» 2012 (ФОТО), фото-11
grebenka.com
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі