• Головна
  • Мосійчук: арешт Мартиненка може призвести до захоплення "Енергоатому" Григоришиним
09:14, 24 квітня 2017 р.

Мосійчук: арешт Мартиненка може призвести до захоплення "Енергоатому" Григоришиним

Нардеп від Полтавщини Ігор Мосійчук в ефірі телеканалу ZIK припустив, що за "Енергоатом" йде боротьба між "групами" Яценюка і Григоришина і це яскраво проявилося після арешту колишнього нардепа Миколи Мартиненка.

Хоча "Енергоатом" – це державне підприємство, керівники там представляють інтереси різних політично-бізнесових груп, вважає нардеп Ігор Мосійчук.

За його словами, нинішній менеджмент у компанії розставлений в часи прем’єрства Яценюка. І він не виключає, що нині "група" Костянтина Григоришина (колишнього росіянина, який отримав нещодавно громадянство України, володіє контрольними пакетами акцій кількох наших обленерго) планує захопити управління державним підприємством.

Таке припущення політик робить після арешту детективами НАБУ колишнього нардепа Мартиненка.

Нагадаємо, згідно з даними досудового слідства, з 2013 по 2016 року службовці ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", компанії Steuermann, а також група осіб, які мали контроль над вказаними підприємствами, у тому числі Микола Мартиненко, розтратили кошти ДП "СхідГЗК" в розмірі 17,28 млн. доларів. Операція відбулася завдяки неправомірному укладенню та подальшому виконанню контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП "СхідГЗК" через австрійську компанію-посередника Steuermann. Ці кошти перерахували на рахунки компанії Steuermann із використанням офшорних компаній Wargrave Trading LLP та Dallas Fuel SA і обернули на власну користь.

Довідково. Микола Мартиненко на позачергових виборах до Верховної ради 2014 року обраний народним депутатом України 8-го скликання за партійним списком (№ 14 у списку) від Народного фронту. У 2016 році він добровільно відмовився від депутатського мандату через скандал навколо розслідування, яке проводить Національне Антикорупційне бюро України щодо його можливої причетності до корупції. Мартиненка арештували 20 квітня 2017 року.

#Мосійчук #Мартиненко #Григоришин #Енергоатом #Яценюк #НАБУ
Оголошення
live comments feed...