• Головна
  • "Опора" з’ясувала, про що полтавські нардепи пишуть у Фейсбуці
12:12, 23 квітня 2017 р.

"Опора" з’ясувала, про що полтавські нардепи пишуть у Фейсбуці

Серед восьми народних депутатів-мажоритарників від Полтавської області  у Facebook троє активно інформують виборців про свою діяльність або позицію щодо проблемних питань, четверо роблять це періодично, а один – зовсім припинив.

Такі результати аналізу активності народних обранців експертами Громадянської мережі "ОПОРА".

З початку шостої сесії Верховної Ради VIII скликання Громадянська мережа "ОПОРА" моніторить діяльності 88 народних депутатів-мажоритарників з 13 регіонів України, серед яких і депутати, обрані в одномандатних виборчих округах Полтавської області, - Сергій Каплін (ВО 144), Юрій Бублик (ВО 145), Юрій Шаповалов (ВО 146), Олег Кулініч (ВО 147), Костянтин Іщейкін (ВО 148), Андрій Река (ВО 149), Костянтин Жеваго (ВО 150) та Руслан Богдан (ВО 151).

"Опора" з’ясувала, про що полтавські нардепи пишуть у Фейсбуці, фото-1

Протягом лютого-березня Каплін опублікував 204 власних дописів на своїй сторінці. Здебільшого у власних дописах він виступав з критикою «коаліційних» сил.

Високу активність в соцмережі проявив Костянтин Іщейкін, який за лютий-березень опублікував 132 власних пости. Переважна більшість публікацій особистого характеру, привітання тощо. 34 рази народний депутат на своїй сторінці звітував про виконану роботу. Велика кількість з цих постів стосується роботи в окрузі, зокрема допомоги в ремонті шкіл, лікарень, будинків культури тощо.

Юрій Бублик зробив 101 публікацію в Facebook. Переважна більшість дописів (41) не стосувались депутатської роботи обранця – це привітання, рецензії на кінопродукцію тощо. В 13 публікаціях народний депутат прозвітував про виконану діяльність, зокрема про запропоновані законопроекти, роботу в окрузі.

З початку лютого по кінець березня Олег Кулініч зробив 47 власних дописів у соціальній мережі. Майже всі вони стосувалися його професійної діяльності як народного депутата та мали відношення до аграрної тематики. Найбільше Кулініч звітував про власну діяльність – 19 постів. При цьому регулярно висвітлювалась робота в Аграрному комітеті ВР. Також Кулінічем було зроблено 11 публікацій щодо проблемних питань, які здебільшого стосувались аграрної тематики та проблем ЖКГ. 

За моніторинговий час Андрій Река зробив 24 власні публікації. З них 6 – це пости на проблемні питання, 5 – звітування про власну діяльність як депутата. Решта – відео власних виступів, публікації матеріалів ЗМІ, та різноманітні привітання чи пости відносно знакових дат. Двічі в своїх дописах Река критично згадав в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Сергія Садового. Зокрема, народний депутат називає чиновника "хабарником" та обіцяє боротися за відставку фіскальника.

У період з 1 лютого по 31 березня Руслан Богдан зробив 9 власних публікацій на своїй сторінці у соцмережі. 8 з них – це різноманітні привітання або ж відео розважального характеру. Лише в одній публікації за 10 лютого Богдан висловив свої думки стосовно проблем у країні. В ній нардеп критикує діючу владу, та конкретно Президента й Міністерство охорони здоров'я України.

Протягом лютого-березня Шаповалов розмістив лише 2 дописи на власній сторінці у соцмережі, наприкінці березня. В публікації за 23 березня він анонсував розгляд питання будівництва нового моста в Кременчуці на засіданні транспортного комітету ВР.

Остання активність на сторінці народного депутата Жеваго спостерігалася 1 грудня 2012 року.

Моніторинг проходить у рамках проекту Програми USAID "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво" за підтримки Фонду Східна Європа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Фейсбук #нардепи #Опора
Оголошення
live comments feed...