• Головна
  • Кобзарі замість Леніна? Миргород вирішує долю "місця під вождем"
10:27, 23 квітня 2017 р.

Кобзарі замість Леніна? Миргород вирішує долю "місця під вождем"

Мешканці Миргорода пропонують владі встановити на місці колишнього пам’ятника Леніну пам’ятний знак миргородським кобзарям.

У Миргороді активно працює сервіс електронних петицій, які громадяни залишаються владі за допомогою сайту міської ради. Хоча у 2017 році нових електронних звернень ще не було, чиновники розмірковують над двома, які надійшли у 2016-му. Так, у червні було звернення "Створення пам’ятного знаку миргородським кобзарям на місці, де був розташований пам'ятник Леніну".

Як дізналося видання 0532.ua, ця пропозиція обговорювалася на засіданні громадської ради 30 березня 2017 року. Виявляється, що вже декілька громадських об’єднань та громадян запропонували на розі вулиць Гоголя та Старосвітської (на місці колишнього пам’ятника Леніну) встановити пам’ятні знаки різним видатним землякам.

Оскільки таких пропозицій надійшло декілька і одностайної думки з приводу того, що саме має бути на "місці, де був вождь" немає, громадська рада Миргорода вирішила протягом 2017 року продовжити обговорення ескізів та проектів.

Ще одна проголосована е-петиція стосується демонтажу недобудови по вул. Кашинського (за центральним ринком навпроти будинку міського земельного відділу). Ця споруда руйнується, створюючи незручності для водіїв та пішоходів. У результаті поруч з нею обмежена пропускна здатність проїзджої частини, створюються постійні затори. У 2017 році влада Миргорода запланувала оцінку будівлі, але через відсутність порозуміння зі сторони її власника перспективи цієї процедури поки що туманні.

У той же час е-петиція щодо велопарковок у Миргороді вже впроваджена у життя.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 231 Закону України "Про звернення громадян"  громадяни можуть звернутися з електронною петицією через офіційний веб-сайт органу, якому вона адресована, або через веб-сайт громадського об'єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції. У випадку Миргорода подання петицій та збір підписів забезпечує Асоціація відкритих міст на сторінці Єдиної системи електронних петицій. Посилання саме на цю сторінку розміщено на сторінці міської ради.

Для того, аби е-петицію розглянув орган влади, у Миргороді вона повинна назбирати 100 і більше голосів. У той же час у Полтаві – 250 і більше. Але попри те, що в обласному центрі проголосовано вже понад 180 е-петицій (!), жодна з них не була розглянута згідно з процедурою і не була прийнята до виконання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Миргород #петиції #Ленін #пам’ятник #кобзарі
Оголошення
live comments feed...