• Головна
  • 22 проекти полтавських організацій претендують на бюджетні кошти
10:35, 21 квітня 2017 р.

22 проекти полтавських організацій претендують на бюджетні кошти

У Полтавській облдержадміністрації відбирали ідеї від громадських організацій, які можуть отримати гроші на втілення.

На засіданні конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю розглянули конкурсні пропозиції проектів від громадських організацій, частина з яких отримає фінансування на втілення ідей в життя вже в травні.

«Проекти подали 15 громадських організацій. Загалом 22 проекти, які охоплюють різні проблеми. Є більш цікаві проекти, менш цікаві, більш допрацьовані, менш допрацьовані. Конкурс відбувається прозоро, ми його транслюємо в інтернеті», - розповів Вадим Штефан, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Полтавської ОДА.

«Торік успішно було реалізовано дев'ять проектів із 20. Цього року ми хочемо підтримати меншу кількість проектів, але дати їм більше коштів, щоб вони були більш успішними. На цей рік комплексною програмою комунікації влади з громадськістю передбачено 240 тисяч гривень. Згідно з постановою Кабміну, ми зараз проведемо оцінку, потім ще буде останнє засідання, на якому винесемо рішення. Кінцевий результат буде після 1 травня», - додав Штефан.

#проекты #финансирование #Полтавщина
Оголошення
live comments feed...