• Головна
  • Сьогодні у Полтаві - чергова сесія обласної ради
07:39, 26 квітня 2017 р.

Сьогодні у Полтаві - чергова сесія обласної ради

26 квітня о 10:00 у приміщенні обласної ради розпочнеться пленарне засідання п’ятнадцятої сесії Полтавської облради. Згідно з розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького, на засіданні розглянуть питання:

1. Про звіт голови обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області за 2016 рік, а також делегованих обласною радою повноважень.

2. Про укладення трудових контрактів з керівниками суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, які пройшли конкурсний відбір.

3. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

4. Про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області.

5. Про обласну програму "Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки".

6. Про внесення змін до рішення другої сесії обласної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року «Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2016-2017 роки».

7. Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки.

8. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки.

9. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки.

10. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2017 рік.

11. Про вдосконалення системи випуску соціально значущих видань у Полтавській області.

12. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

13. Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням обласної ради від 14.06.2016 р. № 132.

14. Про внесення змін до Положення про постійні комісії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

15. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по сільськогосподарському виробничому кооперативу «Батьківщина» Котелевського району Полтавської області.

16. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по комунальному підприємству "Світоч" Зіньківського району Полтавської області.

17. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка знаходиться в постійному користуванні Дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради Полтавської області.

18. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному товариству «Укргазвидобування» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату, нафти Ховрахівської площі на території Лохвицького, Лубенського та Миргородського районів Полтавської області.

19. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному товариству «Укргазвидобування» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, нафти, конденсату Східно-Клинської площі на території Гадяцького та Зіньківського районів Полтавської області.

20. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному 3 товариству «Укргазвидобування» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату, нафти Зіньківської площі на території Гадяцького, Зіньківського, Миргородського та Шишацького районів Полтавської області.

21. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному товариству «Укргазвидобування» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату, нафти Тарасівської площі на території Машівського, Полтавського, Чутівського, Карлівського районів Полтавської області.

22. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному товариству «Укргазвидобування» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату, нафти Червонолуцько-Свистунківської площі на території Гадяцького та Лохвицького районів Полтавської області.

23. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному товариству «Укргазвидобування» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного, конденсату Удайської площі на території Лубенського, Чорнухинського та Пирятинського районів Полтавської області.

24. Про перейменування Жовтневої сільської ради Семенівського району Полтавської області.

25. Про погодження кандидатури Носенка Г.М. для нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України.

26. Про зміни в складі постійної комісії обласної ради.

27. Про зміни в складі постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

28. Про обрання депутата обласної ради Рогова Р.М. до складу постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

29. Про поліцейську комісію Головного управління Національної поліції у Полтавській області.

30. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо нагальності введення в дію нової редакції Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

31. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б. та Міністерства інфраструктури України щодо необхідності будівництва нового мосту в місті Кременчуці.

32. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні.

33. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Міністра внутрішніх справ України А.Б. Авакова та в.о. директора Головного сервісного центру МВС України В.А. Криклія та щодо відновлення роботи Центру надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування Семенівського, Глобинського та Хорольського районів.

34. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо внесення змін до положень Закону України «Про запобігання корупції» про можливість здійснення декларування на паперових носіях депутатами місцевих рад, які не працюють у радах на постійній основі.

35. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України Порошенка П.О., Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б. та Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Вовка Д.В. щодо врегулювання питання встановлення лічильників газу для населення.

36. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Міністерства внутрішніх справ України.

37. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до народних депутатів України.

38. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо збільшення медичної субвенції з Державного бюджету на 2017 рік.

39. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо збільшення медичної субвенції з Державного бюджету для придбання препаратів для лікування хворих на цукровий діабет на 2017 рік.

40. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до голови Полтавської обласної державної адміністрації щодо збільшення видатків з обласного бюджету на галузь «Соціальний захист».

41. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо збільшення розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду та коефіцієнтів з оплати праці для проведення диференціації найнижчих тарифних розрядів.

42. Різне.

Сьогодні у Полтаві - чергова  сесія обласної ради, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #Полтава #трансляція #облрада
Оголошення
live comments feed...