• Головна
  • На Полтавщині готові відновити централізоване опалення
13:16, 19 квітня 2017 р.

На Полтавщині готові відновити централізоване опалення

 Для того, аби відновити централізоване опалення, міський, селищний або сільський голова повинен звернутись до місцевого теплопостачального підприємства з листом про відповідне рішення.

Рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями.

Опалювальний сезон цього року завершився 5 квітня, але температурні показники цього тижня значно нижчі за норму, тому постає питання про відновлення опалювального сезону.

— Керівництво міста, селища чи села самостійно приймають рішення про відновлення опалення, — говорить заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

— Відновити теплопостачання можна як повністю так і частково, лише у закладах соціальної сфери — лікарні, школи, дитячі садочки. У Кременчуці уже відновлено опалення у лікарнях. Заклади соціальної сфери можуть самостійно приймати це рішення. Керівники установи повинні звертатись безпосередньо до керівництва теплопостачального підприємства. Для відновлення опалення тут не потрібне рішення керівництва міста, селища чи села.

— У закладах соціальної сфери необхідно дотримуватись відповідних норм санітарної температури, — говорить Едуард Рева, начальник Управління житлово-комунального господарства Полтавської ОДА.

— Тому, при низькій середньодобовій температурі відновлення опалення тут є необхідним. Котельні області готові до відновлення теплопостачання. Автоматичні можуть почати роботу у день звернення, а на тих де розтоплення відбувається вручну може бути затримка мінімум у день.

— За прогнозом низька температура протримається ще два дні тому наскільки доцільно запускати ручні котельні повинна вирішувати місцева влада, адже і оплату потім проводити їм, — продовжує Олег Пругло.

Прес-служба Полтавської ОДА

2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опалення #погода #відновлення
Оголошення
live comments feed...