• Головна
  • У Полтаві розмитнили медичне обладнання з Франції
09:37, 18 квітня 2017 р.

У Полтаві розмитнили медичне обладнання з Франції

В рамках міжнародного проекту Полтавська митниця ДФС зробила митне оформлення медичного обладнання.

Йдеться про 42 апарати УЗД з Франції, які в подальшому будуть направлені до районних лікарень області в рамках участі Полтавського регіону в проекті Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я».

Устаткування – одна із найскладніших категорій товарів для митного оформлення, повідомили у ГУ ДФС у Полтавській області.

Крім найрізноманітніших сфер його застосування, що визначають, відповідно, код УКТ ЗЕД, будь яке обладнання ускладнює процес розмитнення ще і наявністю різного роду навісних частин і зніманих деталей.

Розуміючи важливість даного устаткування для медичної допомоги пацієнтам регіону з різними захворюваннями, митне оформлення здійснили оперативно та якісно.

Обладнання вже передали до Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації для розподілу апаратів УЗД між закладами охорони здоров’я області.

Нагадаємо,  даний міжнародний проект впроваджується на Полтавщині з 2015 року та триватиме до 2019. Також планується поставка обладнання для кардіологічних центрів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УЗД #розмитнення #Полтава
Оголошення
live comments feed...