• Головна
  • Обласне управління містобудування та ЖКГ припинять своє існування
14:40, 7 квітня 2017 р.

Обласне управління містобудування та ЖКГ припинять своє існування

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко видав розпорядження про упорядкування структури облдержадміністрації.

Зокрема, два управління — містобудування та архітектури і ЖКГ — приєднаються до третього — капітального будівництва (УКБ).

Об’єднання проходитиме у відповідності до законодавства України та рекомендацій Кабінету Міністрів.

Управління містобудування та архітектури і ЖКГ припинять своє існування.

Після цього їхнє майно, права та обов’язки перейдуть до УКБ.

— Ми розуміємо відповідальність, яка лягає на наше Управління. Але в той самий час, є й чітке розуміння важливості цих процесів. Це значно спростить дуже багато робочих моментів — і для громадськості, і для адміністрації. Тому продовжимо працювати ще наполегливіше, — розповів начальник УКБ Тимофій Голбан.

Для якісного проведення об’єднання, в ОДА утворять комісії з припинення діяльність Управлінь архітектури та містобудування і ЖКГ.

Їх задача — подати державному реєстратору документи, необхідні для внесення у ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань і провести скорочення чисельності працівників з дотриманням норм трудового законодавства.

Також доручення отримали відділ управління персоналом апарату ОДА та Департамент фінансів. Перший попередять начальників структурних підрозділів та їхніх заступників про можливе звільнення. А Департамент внесе зміни до видатків на утримання управлінь, які беруть участь у процесі упорядкування структури.

— Оптимізуючи свою роботу, ми автоматично спрощуємо комунікацію між адміністрацією та громадськістю — всі процеси стануть швидшими, якіснішими, простішими. Впевнений, що ми впораємося з цими перетвореннями найкращим чином. У ОДА обіцяють, що процес об’єднання займе два місяці. Якщо у кредиторів є вимоги до управлінь, які припиняють свою діяльність, вони мають пред’явити їх у цей строк, цитує прес-служба ОДА слова керманича облдержадміністрації Валерія Головка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реорганізація #облдержадміністрація #Полтавщина
Оголошення
live comments feed...