• Головна
  • Як полтавці ведуть боротьбу з корупціонерами
10:13, 7 квітня 2017 р.

Як полтавці ведуть боротьбу з корупціонерами

 6 квітня  прокурор Полтавської області Микола Кармазін провів прес-конференцію, присвячену актуальним питанням боротьби з корупцією та взаємодії органів прокуратури області з громадськістю, зокрема із представниками Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем».

Так, упродовж листопада 2016-березня 2017 років прокурори направили до суду 20 обвинувальних актів про корупційні злочини: засуджено 22 особи.

За правопорушення, пов’язані з корупцією, на 21 особу накладено стягнення у вигляді штрафу.

За позовами прокурорів до бюджету повернуто майже 1,5 млн грн., державі – 1800 га землі.

«Сьогоднішня наша зустріч – це ще один крок до реальної співпраці з громадськістю», - сказав Микола Кармазін.

Загалом, за результатами півроку спільної роботи прокуратури Полтавщини та активістів руху:

  • розпочато 4 кримінальні провадження за фактами зловживань службовими особами органів державної та місцевої влади;
  • складено 7 адміністративних протоколів;
  • внесено подання про усунення причин і умов, що сприяли порушенням антикорупційного законодавства під час здійснення публічних закупівель.
Як полтавці ведуть боротьбу з корупціонерами, фото-1

Представники руху «Під контролем» навели приклади спільної роботи, зокрема, розповіли, що розпочаті досудові розслідування у кримінальних провадженнях за фактами зловживань органів державної та місцевої влади під час будівництва відкритого майданчика загальноосвітньої школи у Решетилівському районі на суму понад 700 тис. грн.;

ремонту доріг у с. Великі Кринки Глобинського району на суму понад 350 тис. грн.

До суду направлено 3 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, стосовно депутатів місцевих рад за порушення порядку врегулювання конфлікту інтересів під час голосування за рішення про своє преміювання, а також рішення про видачу премій близьким особам.

Постановами суду вказаних осіб визнано винними та накладено стягнення у вигляді штрафу від 1700 до 3400 грн.

Кременчуцькому міському голові внесено подання про проведення службового розслідування за фактами порушення антикорупційного законодавства у діяльності службових осіб КВП «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва» та Управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Останні безпідставно, без проведення процедури закупівель, надали перевагу приватним підприємствам в укладенні договорів про закупівлю робіт за бюджетні гроші, повідомили у прес-службі прокуратури Полтавської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #контроль #корупція
Оголошення
live comments feed...