21:05, 23 червня 2012 р.

Полтава відзначає День Молоді

Сьогодні Полтава святкує День молоді. Саме в цей день полтавському шоу-театру "Жако" прийшло в голову започаткувати в Полтаві конкурс, який вже з успіхом проводиться в Сумах і навіть вже в Кременчуці - конкурс-парад дитячих візків. Цим конкурсом його засновники вирішили дати вихід фантазії молодих батьків, а у деяких - пробудити цю саму фантазію.

Вибух фантазії полтавців виявився доволі потужним. Бідне жюрі (в його складі відомий режисер багатьох шоу в Полтаві Світлана Долженко)! Мені важко було виявити переможців, а їм як? Дитячі візки перетворилися на піратський корабель, індіанський віґвам, будинок ведведя з відомого російського мультсеріалу і навіть у зубате чудовисько, а мами з малюками стали янголами, кицьками, автогонщиками.

Організатори конкурсу і  журі підійшли до проблеми визначення переможця мудро. Як зазначила одна з організаторів і ведуча конкурсу євгенія большакова, "у дітей не повинно бути переможців". Тому для всіх учасників було відзначено по номінаціях, яких понабиралось за числом самих учасників.

Спонсори дійства подарували кожному учаснику по сертифікату і м`якій іграшці. Іграшки малюки почали розпаковувати вже на місці вручення. Що поробиш - нетерплячка! Причому, наймолодші полтавці підійшли до конкурсу також відповідально - не плакали, чим не зіпсували святкову атмосферу свята.

Євгенія Большакова пообіцяла проводити цей конкурс-парад щорічно.

Навіщо Полтаві пасти задніх за Кременчуком?

Крім параду  дитячих візків представниками громадських організацій було розгорнуто молодіжне містечко. Щоправда. деякі громадські активісти слабо увляли собі, навіщо вони прийшлтина свято, відповідаючи, що вони прийшли просто відпочити.  Видно розгубилися, побачивши таку кількість людей.

Ну і деякі політичні сили вирішили попіаритись на тлі свята, до організації якого не мають відношення. Проте скоро вибори, а рейтинг падає...

Зараз у парку "Перемога" лунає потужний музичний драйв - концерт талановитої молоді, якої ніколи не бракувало.

З Днем Молоді!

Полтава відзначає День Молоді, фото-1
Полтава відзначає День Молоді, фото-2
Полтава відзначає День Молоді, фото-3
Полтава відзначає День Молоді, фото-4
Полтава відзначає День Молоді, фото-5
Полтава відзначає День Молоді, фото-6
Полтава відзначає День Молоді, фото-7
Полтава відзначає День Молоді, фото-8
Полтава відзначає День Молоді, фото-9
Полтава відзначає День Молоді, фото-10
Полтава відзначає День Молоді, фото-11
Полтава відзначає День Молоді, фото-12
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...