• Головна
  • Після знесення паркану, кiоски на Алмазному стали забудовувати ще швидше
11:35, 28 березня 2017 р.

Після знесення паркану, кiоски на Алмазному стали забудовувати ще швидше

Після знесення паркану,  кiоски на Алмазному стали забудовувати ще швидше - підприємці стверджують, що мають дозволи на встановлення МАФів навпроти Універсаму-Полтава та зупинки "вулиця 23 вересня" з іншого боку.

Нагадаємо, у п'ятницю активісти розгромили огорожу та будівельні конструкції на місці, де велися підготовчі роботи зі встановлення 11 нових кіосків.

Громадськість, яка була на місці події, вважає, що кіоски встановлювалися незаконно, і що на момент початку робіт у підприємців не було дозволів для початку спорудження споруд.

Дехто з полтавців вважає, що найбільшим цинізмом ситуації є те, що підготовка до будівельних робіт розпочалася раніше, аніж депутати проголосували за погодження технічної документації землеустрою на останній сесії міської ради. Це   означає, що позитивне рішення депутатів щодо надання дозволів підприємцям було відоме ще задовго до розгляду цього питання у сесійній залі.

Нині полтавці звернулися до Державної архітектурно-будівельної інспекції з запитаннями щодо дозволів, а також зі скаргами на поточне будівництво, яке відбувається на вул. Мазепи всупереч чинному законодавству про встановлення тимчасових споруд (що не передбачає встановлення фундаменту).

Громадськість побоюється, що це може призвести до того, що у майбутньому на місці МАФів можуть "вирости" будь-які інші споруди.

Євген Дикань, голова ради підприємців міста, вважає що 24 березня стався «полний бєспрєдєл». «Тієї п'ятниці я почув від підприємців, що на ринку 23 вересня планують розтрощити конструкцій. Я одразу туди приїхав і намагався умовити юрбу не робити радикальних дій, а дочекатися понеділка і побачити дозволи на власні очі. Я не маю можливості одночасно при собі мати усі документи всіх задіяних приватних підприємців на руках. Але мене ніхто не послухав… Усі документи ми маємо і готові їх надати, рішення сесій міської ради, договір оренди на землю та паспорт прив’язки об’єктів ми маємо», – розповів Євгеній Дикань та пообіцяв  показати документи протягом доби.

«Якби хтось хотів, то знайшов би спокійний метод зв’язатися зі мною та подивитися документи, – прокоментувала ситуацію підприємиця Наталія Бараннікова, яка є власником декількох майбутніх павільйонів на ринку. – Але яким чином і з ким мені у п’ятницю можна було спокійно вирішити ці питання?» , сказано у сюжеті Нromadske.poltava.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МАФ #кіоски #23 #вересня #Мазепи #Універсам #розгромили #дозволи #протест
Оголошення
live comments feed...